Caroline Derpienski uderza w Ewę Chodakowską! Głośny skandal przybiera na sile!

16 stycznia 2024
Przez: : M.J

Robi się coraz ciekawiej. Po drugim odcinku nowego programu “Razem odNowa” w sieci zawrzało. Swoje dwa grosze dorzuciła Caroline Derpienski, która jak zawsze nie zamierza chować głowy w piasek. Tym razem zaatakowała Ewę Chodakowską, która także pokusiła się o komentarz. Co z tego wyniknie? Poznajcie szczegóły!

W ostatnich dniach nie ustają kontrowersja związana z najnowszym programem TVN, “Razem odNowa”, który skupia się na pomocy parom w poprawie ich relacji. Sprawa nabrała tempa po drugim odcinku, gdzie jedna z uczestniczek, Monika, udostępniła w mediach społecznościowych screeny wiadomości od partnera, w których celebrytka Caroline Derpienski namawiała go do opuszczenia partnerki, nazywając ją manipulatorką.

ZOBACZ TAKŻE: Bohaterka „Razem od Nowa” pokazała szokujące wiadomości od Caroline Derpienski. Szok, co wypisuje do jej męża!

Cała sytuacja wywołała burzę w Internecie, a głos w obronie uczestniczki zabrały prowadzące. Jednak szybko sprawa stała się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy celebrytka odpowiedziała na zarzuty, oskarżając publicznie znaną gwiazdę TVN.

Derpienski uderza w Ewę Chodakowską

Ewa Chodakowska w jednej z relacji skomentowała kontrowersyjny odcinek, broniąc idei programu. Podkreśliła także, że relacja pary, którą oglądaliśmy na swoich ekranach, dała się uratować.

Nie cichną kontrowersje wokół drugiego odcinka naszego programu, “Razem odNowa”. Do dyskusji dołącza coraz więcej osób i tak jak każdy ma prawo do swojego zdania, tak dla dobra naszych uczestników, zróbmy wszystko, żeby to zdanie wyrażać z kulturą. Co NAJWAŻNIEJSZE! Ta para siedem miesięcy po zakończeniu programu, wciąż jest RAZEM! I MA SIĘ LEPIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! Dali sobie drugą szansę. Dajmy im tę szansę i my

Caroline Derpienski uderza w Ewę Chodakowską / fot. Instagram.

To jednak tylko podgrzało atmosferę, gdyż Caroline Derpienski szybko odpowiedziała, kierując swoje słowa bezpośrednio w stronę trenerki.

Celebrytka przyznała się do wysłanych wiadomości, argumentując swoje dobre intencje i chęć “ratowania” partnera Moniki. Wypowiedź Derpienski skupiła się na wytykaniu Chodakowskiej promowania zdrad i patologicznego zachowania w programie. Zarzuciła jej brak moralności oraz zdobywanie pieniędzy kosztem uczestników.

Napisałam do tego chłopaczka ze wsi, wyciągnęłam rękę. […] Zrobiło mi się szkoda chłopaka, jak kobieta go zdradziła, zmanipulowała i wróciła do niego. […] Miałam dobre intencje, ale chłopak nadal jest zaślepiony tą manipulantką”- czytamy

Caroline Derpienski uderza w Ewę Chodakowską / fot. Instagram.

W relacji skierowanej do Ewy Chodakowskiej, 23-latka wyraziła swoje oburzenie. Oskarżyła prowadzącą o popieranie zdrad i krzywdzenie niewinnych dzieci, które muszą oglądać kontrowersyjne wyznania ich matki na temat życia intymnego. Celebrytka stwierdziła, że straciła szacunek do Chodakowskiej, sugerując, że dla niej ważniejsze są pieniądze niż moralność.

Po co mnie pierwsza atakujesz w tym momencie. Wiesz o tym, że zrobiłaś źle, promując zdrady, patologiczne zachowania ŚWIADOMIE. Próbujesz się wybielić, aby dalej otrzymywać pieniądze za działania w tym programie. Wygląda to jakbyś jednak nie była girls girl, a popierała zdrady i krzywdzenie zwłaszcza niewinnych dzieci, które muszą oglądać jak ich mamusia (Monika) w telewizji opowiada, że ich tatuś nie zadowala ich mamusi w łóżku i że nie ma wzwodu. Jak śmiesz! Pieniądze są ważniejsze niż moralność Ewo? Straciłam do Ciebie szacunek”- napisała bez ogródek gwiazda “Miami”.

Caroline Derpienski uderza w Ewę Chodakowską / fot. Instagram.
Caroline Derpienski uderza w Ewę Chodakowską / fot. Instagram.
Caroline Derpienski uderza w Ewę Chodakowską / fot. Instagram.

Cała sprawa budzi ogromne emocje wśród internautów, a dyskusja na temat programu “Razem odNowa” przybiera na sile. Warto zauważyć, że sytuacja staje się coraz bardziej złożona, gdyż publicznie znane postaci zaczynają otwarcie krytykować się nawzajem, a atmosfera wokół programu staje się gorąca.

Czy kłótnia ta wpłynie na dalsze losy “Razem odNowa” i reputację jego prowadzących?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej