Caroline Flack – rodzina podała przyczynę śmierci

21 lutego 2020
Przez: : MC

Caroline Flack była prowadzącą program Love Island. 15 lutego media obiegła smutna wiadomość, że kobietę odnaleziono martwą w swoim domu. Rodzina podała przyczynę śmierci Caroliny.

View this post on Instagram

A post shared by Caroline (@carolineflack)

Kim była Caroline

Caroline Flack urodziła się 9 listopada 1979 roku w Londynie. Była brytyjską prezenterką telewizyjną i radiową, aktorką, konferansjerką i osobowością telewizyjną. Znano ją z takich stacji jak ITV, Channel 4 czy BBC. Swoją największą popularność zdobyła jako prowadząca The Xtra Factor, The X Factor i Love Island.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Flack ponad 10 lat temu spotykała się z księciem Harrym, natomiast pod koniec ubiegłego roku oskarżono ją o pobicie swojego chłopaka – Lewisa Burtona. Mężczyzna dodatkowo oskarżał swoją partnerkę o próbę zabójstwa. Co ciekawe, kobieta nie przyznała się do zarzucanych jej czynów. Po tak głośnej sytuacji Caroline sama zdecydowała o rezygnacji z prowadzenia programu Love Island.

Caroline Flack nie żyje

15 lutego Daily Mail poinformowało, że znaleziono zwłoki prowadzącej Love Island w jej własnym apartamencie w Londynie. Warto wspomnieć, że dzień przed śmiercią, Caroline miała jeszcze kontakt ze swoim chłopakiem. Co więcej, opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie:

Zobacz także: Caroline Flack nie żyje

Należy zaznaczyć, że Caroline zmagała się z problemami psychicznymi, głównie depresją. Dodatkowo obciążała ją świadomość zbliżającego się procesu dotyczącego pobicia swojego partnera.

Matka kobiety zdecydowała się ujawnić mediom informacje zawarte w liście pożegnalnym. Kobieta zupełnie nie radziła sobie psychicznie z problemami, a moment kulminacyjny nastąpił właśnie w walentynki. Caroline znaleziono w pozycji leżącej. Okazało się, że prezenterka popełniła samobójstwo poprzez powieszenie się.

źródło: Instagram Carolineflack

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz