Połącz się z nami

Daniel Rutkowski: [wiek, kariera, KSW, Instagram]

Daniel Rutkowski

Opisy gwiazd

Daniel Rutkowski: [wiek, kariera, KSW, Instagram]

Daniel Rutkowski to jeden z zawodników MMA, których zobaczymy na najbliższej gali KSW 64. Sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze, walkach, które do tej pory stoczył oraz jego życiu prywatnym!

Daniel Rutkowski: wiek

W sieci możemy znaleźć informacje na wieku Daniela Rutkowskiego. Okazuje się, że sportowiec urodził się 20 stycznia 1989 roku. W z związku z tym, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 32 lata. Oprócz tego, wiadomo, że pochodzi z Radomia.

Rutkowski jest zawodnikiem mieszanych sztuk walki, zapaśnikiem i bokserem. Walki, które toczy w MMA odbywają się w wadze piórkowej. Sportowiec mierzy 170 cm, natomiast jego waga waha się w okolicy 66 kilogramów.

Daniel Rutkowski ksw
Rutkowski zadebiutuje na KSW 64

Zobacz także: Co wiemy o Robercie Ruchale – zawodniku KSW?

Daniel Rutkowski: walki

Zanim 32-latek zadebiutował w zawodowych walkach, stoczył kilka walk amatorskich. Niestety, przejście na zawodowstwo rozpoczęło się nie tak dobrze. Do tej pory, na swoim koncie ma 15 walk, z czego aż 12 zwyciężył.

Okazuje się, że Rutkowski ma na swoim koncie walki dla różnych organizacji. Między innymi, walczył dla PLMMA i BAMMA. Oprócz tego, na swoim koncie ma mistrzostwo Babilon MMA, a także FEN.

Rutek cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród fanów mieszanych sztuk walki, ale także uznaniem wśród ekspertów i sympatią wśród innych sportowców.

Daniel Rutkowski: KSW

O tym, że Rutkowski związał się kontraktem z federacją KSW, jego fani dowiedzieli się we wrześniu 2021 roku. Już miesiąc później odbędzie się jego debiut na gali KSW 64, która będzie miała miejsce już 23 października 2021 roku.

Przeciwnikiem Rutka będzie Filip Pejić. To chorwacki zawodnik MMA, który słynie ze spektakularnych nokautów. Możemy być pewni, że tego wieczoru wszystkich widzów na gali oraz przed telewizorami czekają ogromne emocje.

Daniel Rutkowski: Instagram

Zawodnik KSW prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @daniel_rutkowski. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 21,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry