Cezary Łukaszewicz: [wiek, filmy, Szadź, żona, Instagram]

12 maja 2020
Przez: : KS

Cezary Łukaszewicz to jeden z aktorów, którego oglądać mogliśmy między innymi w serialu Szadź. Na swoim koncie ma już liczne role zarówno w serialach, jak i filmach. Co wiadomo o jego karierze, a także życiu prywatnym?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Cezary Lukaszewicz (@cezarylukaszewicz)

Cezary Łukaszewicz: wiek

Aktor pochodzi z Wrocławia. Urodził się 25 sierpnia 1981 roku, a więc ma 38 lat. Jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 2004 roku. Trzeba przyznać, że na chwilę obecną jego filmografia robi duże wrażenie, a w dalszym angażuje się w nowe projekty.

Cezary Łukaszewicz: filmy

Karierę zaczynał od gry w spektaklach teatralnych, gdzie do tej pory z resztą można go oglądać. Współpracuje z zespołem Teatru Polskiego we Wrocławiu. Seriale, z których niewątpliwie kojarzą go telewidzowie to między innymi Belfer, Ślad, Pułapka oraz Kruk. Szepty słychać po zmroku. Zagrał także w produkcjach pełnometrażowych: Supernova, Proceder i Diablo. Wyścig o wszystko.

Cezary Łukaszewicz: Szadź

Szadź to jedna z produkcji, w których wystąpił Łukaszewicz. Aktor wcielił się tam w postać Wojciecha Błaszaka – ratownika medycznego. Fabuła opowiada historię seryjnego mordercy, którego ścigają organy bezpieczeństwa. W serialu zobaczyliśmy także również Aleksandrę Popławską, Macieja Stuhra oraz Annę Cieślak.

Zobacz także: Kim jest Anna Cieślak?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez C(@cezarylukaszewicz)

Cezary Łukasiewicz: żona

Mimo dużej sympatii ze strony odbiorców i licznego grona fanów, aktor bardzo dba o swoją prywatność. Na próżno szukać informacji o statusie jego związku, czy najbliższych osobach. W związku z tym, można wnioskować, że nie zależy mu na popularności, jedynie na jak najlepszym wykonywaniu swojego zawodu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  (@cezarylukaszewicz)

Cezary Łukaszewicz: Instagram

Jego konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @cezarylukaszewicz, a na chwilę obecną aktor może pochwalić się ponad 8 tysiącami obserwatorów swojej aktywności. Najczęściej zamieszcza tam zdjęcia z produkcji, w których występuje, a tym samym informuje swoich fanów o najnowszych filmach i serialach, w których będą mogli go oglądać.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@cezarylukaszewicz)

źródło: Instagram Cezarego Łukaszewicza

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz