Cezary Nykiel: [wiek, Team X, Fame MMA, Instagram]

30 marca 2021
Przez: : KS

Cezary Nykiel to młody influencer, który już niebawem szerszej widowni da się poznać od innej strony. Mianowicie, stoczy swoją pierwszą walkę podczas gali Fame MMA. Jeśli jesteście ciekawi, ile ma lat, jak zdobył tak dużą popularność oraz jak nazywa się w social mediach, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Cezary Nykiel: wiek

Czarek nie bez powodu nazywany jest polskim Justinem Bieberem. Nie da się ukryć, że chłopak podoba się bardzo licznej grupie dziewczyn. W sieci możemy znaleźć informacje, że swoje urodziny obchodzi 13 listopada. Na chwilę obecną ma 19 lat. Największą rozpoznawalność zyskał dzięki aktywności w mediach społecznościowych. Bardzo aktywnie prowadzi swój profil na TikToku.

Zobacz także: Co wiemy o Marcinie Dubielu?

Cezary Nykiel: Team X

Team X to projekt, który od jakiegoś już czasu jest realizowany w sieci. Co ciekawe, Czarek wraz ze znajomymi zamieszkał pod jednym dachem, aby regularnie nagrywać filmiki i tworzyć wspólny kontent. Oprócz niego, do grupy należy jeszcze między innymi Natalia Karczmarczyk, Monika Kociołek, Patrycja Mołczanow oraz Julia Żugaj. To kolejna próba założenia domu youtuberów, której podjęła się agencja po niefortunnym zakończeniu pierwszej edycji Teamu X. Łatwo domyślić się, że mają oni liczne grono fanów, ale ich działalność jest również krytykowana w sieci.

Team X 2

Cezary Nykiel: Fame MMA

Członek Teamu X sprawdzi się już niebawem w walce podczas gali Fame MMA 10. Jego przeciwnikiem będzie inny twórca internetowy – Marcin Dubiel. Mimo, że Dubiel ma za sobą debiut w oktagonie, jego wygrana nie jest przesądzona, ponieważ do tej pory zmaga się z poważna kontuzją ręki. Jeśli jesteście ciekawi, kto wygra walkę, koniecznie oglądajcie transmisję 15 maja 2021 roku. W walce wieczoru natomiast zobaczymy Normana Parka i Kasjusza Don Kasjo Życińskiego.

Cezary Nykiel: Instagram

Popularny Czaro prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @czaronykiel. Na chwilę obecna, jego aktywność śledzi tam ponad 409 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz