Marcin Dubiel: [wiek, Fame MMA, Team X, dziewczyna, Instagram]

19 października 2020
Przez: : KS

Marcin Dubiel to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych youtuberów, którym udało się zasłynąć w polskim show biznesie. Już niebawem będzie miał okazję dać poznać się jeszcze większemu gronu. Mianowicie, zobaczymy go na kolejne gali Fame MMA. Jeśli jesteście ciekawi, co o nim wiadomo, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marcin Dubiel (@marcindubiel)

Marcin Dubiel: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Dubiel urodził się 24 października 1996 roku. W związku z tym, już niebawem będzie obchodził swoje 24. urodziny. Trzeba przyznać, że jego popularność robi naprawdę duże wrażenie. Wszystko zaczęło się od kanału na Youtube, gdzie jego publikacje osiągają rekordowe liczby wyświetleń. Oprócz tego, często bierze udział w sesjach zdjęciowych, a ich efektami dzieli się na swoich social mediach.

Marcin Dubiel: Team X

Team X to projekt, w którym udział wzięli najbardziej znani influencerzy w kraju. Pięcioro wybranych z nich zamieszkało pod jednym dachem w pięknej willi. Początkowo, byli to Kacper Blonsky, Lexy Chaplin, Julia Kostera, Xawier Pniewski i Dubiel. Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia był Stuart Burton, znany jako Stuu. Wspólne mieszkanie ułatwiło im częste nagrywki oraz realizacje projektów związanych z ich pracą.

Marcin Dubiel: Fame MMA

Okazuje się, że już na najbliższej gali Fame MMA, zawalczy ze sobą dwóch uczestników Teamu X. Nie da się ukryć, że starcie Marcina i Kacpra Blonskiego cieszy się dużym zainteresowaniem wśród internautów. Mimo, iż ciężko stwierdzić, kto ma większe szansę na wygraną, na pewno może być to dobry pojedynek!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Marcin Dubiel (@marcindubiel)

Marcin Dubiel: dziewczyna

Wszystko wskazuje na to, że na chwile obecną serce influencera nie jest zajęte przez żadna kobietę. Przypomnijmy, że niegdyś związany był z modelką Nikolą Stajszczak. Jego fani zauważyli również, że ostatni czasy nie dzieli się tak chętnie swoim życiem prywatnym.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Maiel (@marcindubiel)

Marcin Dubiel: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @marcindubiel. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 1,7 miliona użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marcel (@marcindubiel)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej