Marcin Dubiel: [wiek, Fame MMA, Team X, dziewczyna, Instagram]

19 października 2020
Przez: : KS

Marcin Dubiel to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych youtuberów, którym udało się zasłynąć w polskim show biznesie. Jeśli jesteście ciekawi, co o nim wiadomo, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Marcin Dubiel: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Dubiel urodził się 24 października 1996 roku. W związku z tym, już niebawem będzie obchodził swoje 26. urodziny. Trzeba przyznać, że jego popularność robi naprawdę duże wrażenie. Wszystko zaczęło się od kanału na Youtube, gdzie jego publikacje osiągają rekordowe liczby wyświetleń. Oprócz tego, często bierze udział w sesjach zdjęciowych, a ich efektami dzieli się na swoich social mediach.

Wszystko wskazuje na to, że na chwile obecną serce influencera jest już zajęte. Przypomnijmy, że niegdyś był w związku z modelką Nikolą Stajszczak, a następnie Lexy Chaplin. Aktualnie jego dziewczyną jest Natalia Karczmarczyk w sieci znaną bardziej jako Natsu.

Marcin Dubiel kariera
Marcin Dubiel

Zobacz także: Co wiemy o Kacprze Błońskim?

Marcin Dubiel: kariera

Team X to projekt, w którym udział wzięli najbardziej znani influencerzy w kraju. Pięcioro z nich zamieszkało pod jednym dachem w pięknej willi. Początkowo, byli to Kacper Blonsky, Lexy Chaplin, Julia Kostera, Xawier Pniewski i Dubiel. Wspólne mieszkanie ułatwiło im częste nagrywki oraz realizacje projektów związanych z ich pracą.

Dubiel ma na swoim koncie także walki we freak fightowych federacjach. Otóż, występował już w Fame MMA i High League. Nie da się ukryć, że największe zainteresowanie widowni wzbudzają jego pojedynki z Kacper Błońskim. Gołym okiem można zauważyć, że między twórcami internetowymi nie ma pokojowej atmosfery.

Marcin Dubiel: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @marcindubiel. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 2,4 miliona użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej