Cezary Pazura świętuje 13. rocznicę związku – zamieścił uroczy wpis!

1 czerwca 2020
Przez: : MC

Cezary Pazura świętuje 13. rocznicę związku! Z tej okazji opublikował na swoim Instagramie urocze zdjęcie z żoną. Dołączył do niego romantyczny wpis pełen wspomnień.

Życie zawodowe

Cezary Pazura urodził się 13 czerwca 1962 roku. Jest polskim aktorem teatralnym, filmowym, prezenterem telewizyjnym jak i artystą kabaretowym. Jest uznawany za jednego z najpopularniejszych aktorów polskiego kina z lat 90. Zadebiutował rolą druha Pumy w filmie pt. Czarne Stopy. Wystąpił w takich filmach jak: Psy, Sara, Kiler, Kiler-ów 2-óch, Chłopaki nie płaczą i wielu innych kultowych produkcjach.

Zobacz także: Kim jest pierwsza żona Cezarego Pazury?

Cezary Pazura świętuje 13. rocznicę związku

Cezary Pazura jest jednym z najwybitniejszych polskich aktorów. Ponadto, magazyn Forbes Polska umieścił Pazurę w rankingu 100 najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu.

Aktor był trzykrotnie żonaty – do 1994 roku był mężem Żanety, z którą ma córkę Anastazję. Do 2007 roku był związany z Weroniką Marczuk, a dokładnie 1 maja 2009 roku poślubił sporo młodszą, bo aż o 26 lat, Edytę Zając. Wspólnie wychowują trójkę dzieci – Amelię, Antoniego oraz Ritę.

Aktor poinformował na swoim Instagramie o 13. rocznicy związku! Z tej okazji dodał urocze zdjęcie ze swoją żoną. Zamieścił również uroczy wpis:

“Równo 13(!!!) lat temu w pociągu relacji Kraków- Gdynia, poznałem Piękną Osobę❤️ Mój świat stojący na głowie postawiła z powrotem na nogach. Odkryła przede mną właściwy sens słów takich jak czułość, oddanie, szacunek, spokój, Rodzina i Miłość. Dzięki Niej z radością czekam na kolejny dzień. Przytulam Cię Słońce. Kocham. Dobrze, że jesteś ❤️💋❤️”

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy z gratulacjami jak i życzeniami:

“Oboje w pięknej formie💪 Pozdrawiam.”

“Szczęścia kochani 💙💙💙”

“Fajnie się na Was patrzy ♥️ Kolejnych pięknych lat razem ❤️❤️❤️”

Warto również wspomnieć, że kilka tygodni wcześniej para obchodziła swoją 11. rocznicę ślubu. Z tej okazji Cezary napisał na swoim profilu:

“Z Moim Słońcem Edytką obchodzimy dziś jedenastą Jedynie Słuszną Rocznicę- naszego Małżeństwa! Dziękuję Ci moja śliczna, dobra, mądra Żono za każdą wspólną chwilę. Trwam dzięki Tobie w Szczęściu i niech tak będzie zawsze! Twój na wieki. Mąż❤️🥰❤️🌸🙏🏻🌷🍾💋☀️🥂🔥”

Gratulujemy i życzymy kolejnych, szczęśliwych lat razem!

źródło: Instagram Cezarego Pazury

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz