Pazura sam wychował córkę, gdy jej matka ich zostawiła. Kim jest Żaneta, pierwsza żona Cezarego?

24 lipca 2021
Przez: : M.S.

Znany aktor samotnie wychowywał swoją córkę Anastazję po tym, jak jego pierwsza żona ich zostawiła. Małżeństwo z Żanetą nie należało do udanych, a Cezary przeżył horror u boku kobiety. Kim jest pierwsza żona Pazury i co się z nią dzieje?

Kim jest pierwsza żona Pazury?

Pierwszą żoną Cezarego Pazury była Żaneta, którą aktor poznał w Łazach w 1986 roku. Mężczyzna miał wtedy 24 lata, natomiast jego ukochana zaledwie 16. Po czasie para spotkała się w Łodzi, wtedy na następny dzień Pazura nie miał wątpliwości, że chciał zostać mężem Żanety:

„Jakiś czas potem spotkałem ją na Piotrkowskiej i zaprosiłem na kawę. Na drugi dzień rano zapytałem, czy nie chciałaby zostać moją żoną, a ona tylko kiwnęła głową i powiedziała: „uhm”- wyznał aktor.  

Para wzięła ślub dopiero po trzech latach, gdy Żaneta osiągnęła pełnoletność. Niedługo potem przyszła na świat ich córeczka, Anastazja. Cezary był wtedy na początku swojej kariery, która błyskawicznie zaczęła się rozwijać. Przez to nie często bywał w domu w Łodzi, a znudzona samotnym życiem Żaneta zaczęła szukać odskoczni w imprezach i alkoholu. Gdy jej mama zajmowała się maleńką Nastką, żona Pazury odwiediała kluby, w których nie brakowało alkoholu, marihuany oraz mężczyzn.

Żaneta zaczęła mieć coraz większe problemy z używkami. Gdy Pazura zaczął znajdywać w domu pochowane butelki po wódce, wtedy zdał sobie sprawę, że żona ma problem alkoholowy. Chcąc ratować ukochaną przed nałogiem zapisał ją terapię, jednak Żaneta nie zamierzała tam uczęszczać.

Alkohol sprawiał, że ukochana Cezarego stawała się agresywna i wulgarna. Aktor wspomina sytuację, gdy Żaneta przyjechał do niego na plan filmowy totalnie pijana, zwyzywała go i spoliczkowała. Niedługo po tym zdarzeniu pierwsza żona Pazury zniknęła i nigdy więcej się nie pojawiła.

Od tego czasu młody ojciec musiał sprostować ogromnemu wyzwaniu. Cezary został sam z malutką córeczką, której musiał zastąpić mamę. Chociaż Pazura dzielnie dzielił życie zawodowe z prywatnym, po czasie miał dość. Zmęczenie, spora ilość obowiązków, problemy finansowe sprawiły, że aktor chciał targnąć się na swoje życie!

„Byłem w okropnej sytuacji. Sam z dzieckiem, z długami. Chciałem się targnąć na życie. Uratował mnie mój przyjaciel, Olaf Lubaszenko” – wyjawił Pazura.

Zobacz także: Jak wygląda Anastazja, najstarsza córka Pazury?

Anastazja jest bardzo wdzięczna tacie za to, że tak dobrze zastąpił jej mamę. Córka Pazury wyznała, że aktor jest nie tylko świetnym ojcem, ale i również genialnie pełnił rolę matki:

„Dzwonię do taty również z okazji Dnia Matki, bo jest dla mnie wszystkim – i tatą, i mamą. Ma mocno rozwiniętą kobiecą stronę. Jest bardzo wrażliwy, więc mi mamusiował z takim rzeczami bardzo dziewczęcymi, kobiecymi. Chodziłam do niego z takimi sprawami”- wspominała Anastazja w „Kulisach sławy Uwagi”.

Co się stało z Żanetą, pierwszą żoną Pazury?

Losy pierwszej żony Pazury nie są do końca znane. Pojawiały się różne spekulacje na jej temat. Niektórzy twierdzą, że Żaneta nie żyje, a inni mówią, że przeszłą terapię w monarowskim ośrodku w Sokolnikach pod Łodzią i aktualnie mieszka ze swoją matką i 16-letnia córką w Łodzi.

Po odejściu żony, Cezary szukał jej, jednak długo z marnym skutkiem. Gdy w końcu ją odnalazł w ośrodku odwykowym, udało mu się namówić Żanetę do zrzeczenia jego nazwiska i ustalić warunki rozwodu.

Aktualnie córka Cezarego jest dorosłą kobietą, a mężczyzna od kilkunastu lat jest szczęśliwy u boku swojej pięknej żony Edyty, z którą ma trójkę cudownych dzieci.

Źródło: Instagram Cezarego Pazury

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej