Cezary Pazura: [wiek, kariera, filmy, żona, dzieci, Instagram]

15 lutego 2021
Przez: : KS

Cezary pazura to bez dwóch zdań jeden z najbardziej znanych, a także cieszących się dużą sympatią artystów w Polsce. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat przebiegu jego kariery oraz życiu prywatnym, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Cezary Pazura: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Pazura urodził się 13 czerwca 1962 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 58 lat, co niewątpliwie może być zaskoczeniem dla wielu. Wiadomo również, że pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego. Dorastał z młodszym bratem Radosławem, który także jest aktorem. Ukończył szkołę muzyczną w klasie klarnetu oraz Policealne Studium Gastronomiczne. Ostatecznie dostał się do Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, którą ukończył w 1986 roku.

Cezary Pazura: kariera

Artysta już będąc w liceum założył zespół rockowy. W teatrze zadebiutował jeszcze podczas studiów aktorskich. Co ciekawe, jest także reżyserem, prezenterem telewizyjnym, artystą kabaretowym, piosenkarzem i youtuberem. Na swoim koncie ma liczne nagrody i pozytywne opinie nie tylko widzów, ale także krytyków i znawców filmowych. Okazuje się, że grywał także w filmach niemieckiej produkcji. Przez długi czas plasował się na górze rankingów na najpopularniejszego aktora w Polsce.

Filmów, które uważane są za najlepsze w wykonaniu Pazury jest naprawdę wiele. Niewątpliwie, duży rozgłos przyniosły mu role w ,,Kroll’’, ,,Kiler’’, ,,Chłopaki nie płaczą’’, ,,Psy’’ oraz ,,Kariera Nikosia Dyzmy’’. Oprócz tego, dużą sympatię widzów zyskał grając w serialach: ,,13 posterunek’’, ,,W głębi lasu’’ i ,,Aż po sufit’’. Już niebawem premierę będzie miała najnowsza produkcja z jego udziałem ,,Tajemnica zawodowa’’, którą wszyscy zainteresowani będą mieli okazję oglądać na antenie TVN.

Cezary Pazura: żona

Pazura był trzykrotnie żonaty. Ze swoją pierwszą partnerką ma córkę Anastazję. Następnie, poślubił Weronikę Marczuk. W 2009 roku wziął ślub z młodszą od siebie o 26 lat Edytą Pazurą. Mają troje dzieci.

Zobacz także: Kim jest pierwsza żona Cezarego Pazury?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cra (@czarekpazura)

Cezary Pazura: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @czarekpazura. Na chwilę obecną jego aktywność śledzi tam ponad 393 tysiące użytkowników.

Źródło: Instagram Czarka Pazury

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz