Chajzer dawniej kontra dziś! Jak zmienił się gwiazdor?

9 października 2019
Przez: : J.J

Chajzer dawniej kontra dziś! Filip Chajzer podzielił się (po raz kolejny) zdjęciami z przeszłości! Jak bardzo zmienił się na przestrzeni lat? Fani umierają ze śmiechu!

Fani Filipa Chajzera przeglądając jego zdjęcia zamieszczane na portalach społecznościowych nie mogą się nudzić. Co nóż prezenter rozbawia do granic możliwości dodawanymi zdjęciami bądź postami.

Chajzer oprócz pracy prezentera i dziennikarza postawił ostatnio na własny biznes. Wraz z ojcem wydał proszek – Mr. Ziggi!
Przy premierze nowego produktu postanowił urządzić konkurs na najzabawniejsze zdjęcie z proszkiem bądź płynem.
Wygrała fotografia kobiety, która roznegliżowana w samym ręczniku na głowie i zakryta pudełkiem proszku trzyma w rękach skarpety męża w seksownej pozie.

Tuż po ogłoszeniu wyniku informowaliśmy Was, że część internautów po raz kolejny zarzuciła Chajzerowi seksizm. Sformułowanie “Niech wystrzeli gejzer bieli” nie spodobało się bardzo dużej części kobiet – oburzone w komentarzach negowały zachowanie i słownictwo Chajzera – zobaczcie TUTAJ!
Filip zauważywszy zarzucony mu hejt, postanowił nagrodę dla zwyciężczyni potraktować jako nieregulaminową i zupełnie dodatkową.
Dodając nowe zdjęcie większej postury mężczyzny trzymającego płyny Mr. Ziggi ogłosił “zupełnie antyseksistowkiego zwyciężcę”!

Chajzer dawniej kontra dziś!

W dniu dzisiejszym dziennikarz postanowił powrócić do wspomnień. Już niejednokrotnie dodawał zdjęcia z młodzieńczych lat, np. wtedy kiedy dodał zdjęcie kiedy młodociany stoi na plaży jednej z bułgarskich plaż – zobaczcie TUTAJ!
Tym razem nie cofnął się aż tak w przeszłość, niemniej jednak zdjęcie i tak wywołało uśmiech u większości oglądających!

Najnowsze zdjęcie to kolaż dwóch fotografii. Po lewej zdjęcie przedstawia Filipa kilkanaście lat wstecz. W rozczochranych włosach, z przysłowiowymi “puckami” i kilkoma ponadprogramowymi kilogramami nie przypomina samego siebie z obecnej fotografii po prawej.
Trzeba przyznać, że Chajzer wraz z biegiem lat bardzo wyprzystojniał i nabrał dobrego stylu!

Fani szybko zareagowali na zdjęcie, któremu towarzyszy jak zwykle zabawny komentarz prezentera.
Chajzer rozpoczął od zwrócenia uwagi, że kompromitujące zdjęcia są z nami zawsze-na wakacjach podczas odprawy bagażowej czy podczas rutynowej kontroli policji.
Filip określił, że na starych zdjęciach wyglądał jak kryminalista po tygodniu picia. Wraz z dodaną fotografią zapowiedział nowy materiał, w którym będzie chciał zobaczyć stare zdjęcia swoich fanów!

“Są z nami zawsze. Kompromitują nas w najmniej oczekiwanych sytuacjach ? zazwyczaj kiedy lecimy na wakacje ✈️? bądź gdy Pan policjant ?‍♂️ mówi “dokumenciki do kontroli”. W “dokumencikach” wyglądamy najczęściej jak kryminaliści i to po tygodniu picia ? przed dokonaniem rozboju. Moje dopasione zdjęcie wstydu w dowodzie właśnie dojrzało do zmiany ?? a jak wasze? Chce zrobić o nich materiał do @dziendobrytvn ?☕️☀️ niech się zgłasza kto ma Grande Cojones ???, pokaże swoją fotę w dokumencie i opowie jak do tego doszło ? im gorzej tym lepiej ? [email protected] wyślijcie swoje namiary. Nagrywamy w piątek ? “

Internauci po raz kolejny oszaleli na punkcie nowego postu Filipa. W komentarzach “umierają” ze śmiechu i komplementują obecny wygląd prezentera!

Co najciekawsze wracając wspomnieniami do publikacji Chajzera okazuje się, że Filip zamieścił kiedyś już powyższe zdjęcie. Niemniej jednak sam tak bardzo bawi go dawny wygląd, że postanowił podzielić się nim raz jeszcze!

Jak oceniacie wygląd dziennikarza kilkanaście lat wstecz?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej