Chajzer sam ściął włosy! Sukces czy porażka?

27 kwietnia 2020
Przez: : J.J

Filip Chajzer dołączył do grona osób, które cierpią z powodu zamkniętych salonów fryzjerskich. Nie mogąc znieść już długiej fryzury, postanowił sam chwycić za maszynkę! Jak mu wyszło? Przekonajcie się! Chajzer sam ściął włosy!

Filip Chajzer to bez wątpienia jeden z najoryginalniejszych polskich dziennikarzy i osobowości telewizyjnych. Syn słynnego Zygmunta Chajzera zajął stabilne miejsce w świecie show-biznesu dzięki własnym dziennikarskim dokonaniom. W życiu prywatnym partner Małgorzaty Walczak, z którą wychowuje wspólnie synka Aleksandra.

Chajzera albo się uwielbia, albo nienawidzi. Jego żarty niejednokrotnie poróżniły internautów, a nierzadko pod jego postami wywoływała się medialna burza. Chajzer jednak nie przejmuje się opinią zawistnych mu osób i nie rezygnuje z kontrowersyjnego, ale i bardzo zabawnego poczucia humoru i dystansu do świata.
Niejednokrotnie rozpisywaliśmy się na temat życia i wpisów Filipa w mediach społecznościowych. Z okazji jego zeszłych urodzin przytoczyliśmy wszystkie najzabawniejsze posty dziennikarza – o tym możecie przeczytać TUTAJ!

https://www.instagram.com/p/B-1WpsEjlaH/

Chajzer sam ściął włosy!

Filip prowadzi bardzo aktywnie swój profil na Instagramie. Na chwilę obecną obserwuje go 768 tysięcy fanów. Dziś dziennikarz pochwalił się najnowszym wpisem, w którym poinformował fanów, że po raz pierwszy obcina swoje włosy. Oczywiście zdjęciu towarzyszy zabawny wpis:

“Elvis żyje? 🕺raczej nie 😏, pierwszy raz w życiu “tnę się” sam 💇‍♂️ mam nadzieję, że maszynex z internetu i kurs z jutuba wystarczą na dostateczny plus 🤷‍♂️ efekt końcowy jutro w @dziendobrytvn od 8:00 🌄 ☕️ ☀️ owszem pewne niedociągnięcia są, ale człowiek renesansu żadnej pracy się nie boi 💈😂💕 “

Choć Filip nie pochwalił się efektem końcowym internauci nie mają złudzeń, że Chajzer ma dwie drogi po strzyżeniu – albo wyjdzie obronną ręką i pochwali się nową fryzurą, albo zostanie łysy:

“Fryzura al’a koronawirus 👑👑👑”

“Sam testowałem dziś na sobie da się jakoś przeżyć 😁”

“Wyobraziłam sobie łysego Filipa Chajzera… Kurde 🤣🤣”

“Będzie dobrze😀”

“Aż się boję jutro patrzeć 😲”

Jak myślicie, Filip podołał wyzwaniu?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej