Filip Chajzer skończył 35 lat! Najzabawniejsze posty z udziałem dziennikarza!

27 listopada 2019
Przez: : J.J

Filip Chajzer skończył 35 lat! Filip Chajzer w dniu dzisiejszym skończył 35 lat. Jak wyglądało jego życie w ciągu tego roku? Zobaczcie najzabawniejsze posty z udziałem Filipa Chajzera!

Filip Chajzer uznawany jest za jednego z najbardziej kontrowersyjnych i najzabawniejszych polskich dziennikarzy. To właśnie on, prowadzący poranny program, od kilku miesięcy, “Dzień Dobry TVN” wita nas początkiem dnia z ogromną dawką humoru.
Co bądź informujemy Was o zabawnych postach Filipa. Czy słusznie uznawany jest za wielu za najcharyzmatyczniejszą postać show-biznesu? Przebrnęliśmy przez wszystkie zabawne posty Chajzera w ciągu tego roku, wybierając tylko te najoryginalniejsze. Przekonajcie się!

Filip Chajzer skończył 35 lat!

Jednym z zabawnych wpisów Chajzera jest jego zdjęcie, które zainspirowało jego fanów do ciekawej przeróbki. Oryginalne zdjęcie pokazuje wystrojonego po uszy Chajzera, który pozuje na czerwonym dywanie tuż przed jednym z odcinków “Big Brothera”. Fani gwiazdora wykazali się wielką pomysłowością. Na zmienionym zdjęciu Chajzer w takiej samej pozycji trzyma łopatę i stoi na wykopkach – oczywiście w galowym stroju.
Oczywiście Chajzer nie przeszedł koło przerobionego zdjęcia obojętnie i pozdrowił swoich fanów jako “Chłop z Mazur”!

Innym razem Chajzer wypowiedział się za pomocą mediów społecznościowych na temat wakacji nad polskim morzem. Nie potrafiąc przejść obojętnie na temat wypowiedzi gwiazd na temat wczasów nad Bałtykiem. W mocnym wpisie uniósł się do “spiętych celebrytów jadących na fejsbuniu po wakacjach nad polskim morzem”!

Innym wpisem, na który należy zwrócić szczególną uwagę jest post, w którym Chajzer pokazał się w dzieciństwie. Potwierdził tym samym, że do udanej metamorfozy nie potrzeba wyłącznie pomocy medycyny estetycznej.
Filip podzielił się z fanami zdjęciem, w którym pozuje na jednej z plaż w Bułgarii, w roku 1988! Chłopczyk stojący na zdjęciu rozczulił fanów do łez. Kolorowe slipki i długie płetwy, a do tego długie włosy i grzywka to hit tamtych lat! Ikona stylu pozostaje w naszej pamięci na długi, długi czas!

Najzabawniejsze posty z udziałem dziennikarza!

Kiedy Filip ze swoim kultowym ojcem Zygmuntem ogłosili, że wydają swój produkt, którym jest proszek i płyn o nazwie Zyggi, fani wpadli w zachwyt. I to nie do końca z jakości proszku, lecz samej kampanii reklamowej. Zabawny Chajzer organizując konkurs uroczył nas wtedy kontrowersyjnym tekstem “Niech wystrzeli gejzer bieli” rozśmieszając fanów do łez. Byli również i tacy, którym tekst się nie podobał i ostro skrytykowali Chajzera, jednak nie o tym teraz mowa.
Chajzer podzielił się wtedy wiadomością od jednej z fanek, która zwróciła uwagę, że dziennikarza jest teraz tak dużo w mediach społecznościowych, że ostatnio myślała o jego postach podczas orgazmu.
Zabawny Chajzer dał jedną radę – odlajkowanie obniży jakość orgazmu i tego nie poleca!

Innych fanów rozbawił fakt, kiedy Chajzer wprowadził polskie społeczeństwo w magię świąt, słysząc pierwszy raz w tym roku tradycyjne “Last Christmas”. Dziennikarz pokusił się wówczas nawet na złożenie pierwszych świątecznych życzeń, choć był dopiero początek listopada!

Internauci poprawili sobie również humor, gdy pewnego dnia Filip podzielił się swoją metamorfozą na przestrzeni kilku lat. Wpis rozpoczął od słusznego zwrócenia uwagi, że zdjęcia zamieszczone w dokumentach potrafią skompromitować nas na każdym kroku. Filip pochwalił się, że jego “dopasione zdjęcie wstydu w dowodzie właśnie dojrzało do zmiany”! Fani popłakali się na widok starej fotografii Chajzera!

Najzabawniejszy post z udziałem dziennikarza!

Na koniec zostawiliśmy ten, najbardziej rozbawiający post Filipa! Uważamy, że nim wygrał “Internet” i zyskał jeszcze większą rzeszę fanów!
Jesienną porą Filip pędząc rowerem ulicami Warszawy zwrócił uwagę na baner, który reklamował jogę. Zajęcie z tej aktywności skłoniły go do podzielenia się z fanami wspomnieniami tej aktywności.

Chajzer przyznał, że na jodze był tylko raz. Wybrał się tam z “kumplem”. Na zajęciach zastali całą masę, ładnych dziewczyn. Jednak to co się przydarzyło, już nigdy nie skłoni go do pójścia na takie zajęcia. Chajzer bardzo wiernie oddał tamtą sytuację:

“Cała sala dziewczyn (bardzo ładnych❤️) i wtem w pozycji złamanej pałki z głową w dół (czy jakoś tak) KOLEDZE (No przecież nie mi???) wymsknął sie dość wymowny w formie natężenia decybeli… bąk wysyłkowy ? No i tyle nas tam widzieli ??? a mogła mnie czekać taka piękna kariera jogina ?‍♂️”

Dziś 35 urodziny Filipa Chajzera, najoryginalniejszego, najbardziej zabawnego i najcharyzmatyczniejszego dziennikarza w polskim show-biznesie! Z tej okazji nie mogło zabraknąć kolejnego zabawnego postu dziennikarza:

“🔥🔥🔥Made in 1984🔥🔥🔥 Mamo sto lat za urodzenie 35 lat temu tego ananaska 🍍🍍🍍 “

Filip składamy szczere życzenia urodzinowe i życzymy, byś nigdy nie stracił swojego charakteru i wybitnego poczucia humoru! 100 lat!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej