Chajzer w przyszłości! Fani porównują go do zagranicznej gwiazdy!

18 marca 2020
Przez: : J.J

Filip Chajzer słynie ze swojego oryginalnego humory i niesamowitego dystansu do własnej osoby. Dziś zaprezentował swoim fanom, jak będzie wyglądał na stare lata! Chajzer w przyszłości! Fani porównują go do zagranicznej gwiazdy!

Filip Chajzer to polski dziennikarz i prezenter telewizyjny oraz radiowy. Pracę rozpoczynał jako redaktor „Super Expressu”, „Życia Warszawy” i „Newsweeka”. Filipa kojarzymy z takich programów jak “Mali giganci”, “Dom Marzeń” i “Hipnoza”. Dodatkowo współprowadził reality show “Big Brother Nocą”. Filip od lat pracował jako reporter w programie śniadaniowym “Dzień Dobry TVN”. Od ubiegłego roku dołączył na stałe do grona jego prowadzących. W życiu prywatnym związany z Małgorzatą Walczak, z którą wychowuje syna Aleksandra!

Poczucie humoru Filipa ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Niemniej jednak dziennikarz praktycznie co dzień udowadnia niesamowity dystans do własnej osoby. Z okazji 35 urodzin informowaliśmy Was o najzabawniejszych postach dziennikarza – o tym możecie przeczytać TUTAJ!

https://www.instagram.com/p/B8ZqkPiF8np/

Chajzer w przyszłości! Fani porównują go do zagranicznej gwiazdy!

Filip prowadzi bardzo aktywnie profile w mediach społecznościowych. Ten na Instagramie obserwuje ponad 750 tysięcy fanów. Jego zdjęcia są bardzo różnorodne, dziennikarz chętnie zamieszcza zarówno fotografie pokazujące życie prywatne, jak i zawodowe. Porusza tematy “na czasie”, często też wchodzi w dyskusję z fanami.

W najnowszym wpisie zdecydował się pokazać przerobione zdjęcie, które pokazuje, jak będzie wyglądał w przyszłości. Widzimy na nim Chajzera z licznymi zmarszczkami i siwizną, postarzonego o kilkadziesiąt lat. Filip skomentował krótko:

“Jutro to dziś, tyle że jutro”

Fani prezentera od razu skojarzyli jego wygląd z zagraniczną gwiazdą, a dokładniej z amerykańskim aktorem. Trudno się z nimi nie zgodzić, że Chajzer wygląda prawie jak Harrison Ford!

“Myślałam że to Harrison Ford 😂😂😂”

“Harrison Ford💪”

“Prawie jak 😎 Harrison Ford”

“Wykapany Harrison Ford 🙂”

Harrison Ford? 😁😁😁😁 pozdrawiam!”

“Dokładnie ja też jak bym widziała Harrisona Forda”

Zgadzacie się z fanami Filipa? Wam też podstarzały Filip przypomina słynnego, amerykańskiego aktora?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej