Chajzer zastąpi Dowbora? Media donoszą o fatalnej sytuacji dziennikarza

17 czerwca 2024
Przez: : W.M.

Po tym, jak Maciej Dowbor ogłosił, że odchodzi z Polsatu, wiele osób zaczęło zastanawiać się, kto zajmie miejsce męża Joanny Koroniewskiej w “Twoja warz Brzmi Znajomo”. Co ciekawe, w gronie wymienianych osób pojawiło się nazwisko Filipa Chajzera.

Kilka dni temu media obiegła zaskakująca wiadomość o tym, że Maciej Dowbor odchodzi z Polsatu. Dziennikarz, który przez prawie 20 lat był twarzą wielu projektów, w tym popularnego programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, zdecydował się zakończyć współpracę ze stacją.

Dowbor ogłosił swoją decyzję na Instagramie, wyjaśniając, że głównym powodem jest wypalenie zawodowe.

Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny. Uznałem, że to jest ten moment, kiedy mogę odejść na własnych zasadach, zostawiając po sobie, mam nadzieję, fajne projekty i dobre wspomnienia…” – napisał Dowbor.

Wyraził też wdzięczność za lata spędzone w stacji, które ukształtowały go zawodowo i pozwoliły na realizację wielu ambitnych projektów.

Dowbor podkreślił, że nie ma jeszcze sprecyzowanych planów zawodowych i zamierza teraz cieszyć się czasem spędzonym z rodziną. “Na razie robię sobie przerwę. A co będzie dalej? Czas pokaże! Póki co chcę celebrować wakacje z moją rodziną, po raz pierwszy od wielu lat nie na planie!” – dodał w swoim oświadczeniu.

Zobacz także: Maciej Dowbor odchodzi z Polsatu! [OŚWIADCZENIE]

Chajzer w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Tymczasem pojawiły się spekulacje na temat jego potencjalnego następcy. Według informacji podanych przez Super Express, Filip Chajzer ostatnio prowadzący własny biznes gastronomiczny, może przejąć rolę Dowbora w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak twierdzi tabloid, Chajzer ostatnio ma zmagać się z trudnościami finansowymi po zaciągnięciu kredytu na zakup nieruchomości w Hiszpanii. Według shownews.pl, decyzja o jego angażu jeszcze nie zapadła, ale jest jednym z rozważanych kandydatów na to stanowisko.

“Małgorzata Walewska po czwartkowym spotkaniu z szefostwem stacji ostatecznie pozostanie w TTBZ, bo dogadała się i będzie miała lepsze pieniądze. Maciek Rock jest pewniakiem, powstał więc pomysł, że może dokooptować mu Filipa Chajzera, ale nie wszyscy na ten pomysł patrzą entuzjastycznie. Wszystko zależy od tego, kim zechce zostać Gąs” 

Sytuacja w zespole jurorskim “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest dynamiczna, a stacja Polsat rozważa kilka opcji, w tym zwiększenie liczby osób w jury. Ostateczny wybór jeszcze nie został dokonany, a lista potencjalnych kandydatów wciąż ewoluuje. Co ciekawe, w kuluarach pojawiło się nawet nazwisko Katarzyny Skrzyneckiej, która po wielu latach pracy na planie została zwolniona z “TTBZ”, ale wróciła jako uczestniczka w jubileuszowej edycji.

“Polsat chciał mieć cztery osoby w jury. Już trzeba zakładać, że ten scenariusz może się nie udać. Kurdej-Szatan i Kuszewski poszli do TVP, w sumie nikt z ostatniej edycji też się na jurora nie nadaje. Ibisz i Sykut są w “Tańcu z Gwiazdami”. Lista “szybkich” kandydatów się bardzo skurczyła. Do niedawna nie brano pod uwagę Skrzyneckiej, ale w tej sytuacji jej nazwisko wraca do gry” – dodaje informator shownews.pl

Maciej Dowbor, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej