Chanel Terrero: [wiek, Eurowizja, piosenka, Instagram]

9 maja 2022
Przez: : KS

Chanel Terrero to hiszpańska reprezentantka Hiszpanii podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2022. Nie da się ukryć, że zdaniem ekspertów i bukmacherów ma naprawdę duże szanse na pokonanie konkurencji. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Chanel: kim jest?

Z informacji dostępnych w sieci możemy dowiedzieć się, że Chanel Terrero urodziła się 28 lipca 1991 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 31 lat. Co ciekawe, artystka urodziła się w Hawanie. Ma korzenie hiszpańsko-kubańskie. Jest nie tylko wokalistką, ale także tancerką i aktorką.

Chanel Terrero Martínez wraz z rodzicami przeniosła się do Hiszpanii w wieku 3 lat. Już od najmłodszych lat pobierała lekcje śpiewu, baletu i aktorstwa. Jako 16-latka zaczęła występować w spektaklach w teatrze muzycznym.

Do tej pory ma na swoim koncie występy nie tylko na deskach teatrów, ale także role w filmach i serialach. Oprócz tego, zagrała w kilku teledyskach innych artystów.

Chanel Terrero
Chanel terrero

Zobacz także: Co wiemy o reprezentancie Wielkiej Brytanii na Eurowizji 2022?

Chanel Terrero: Eurowizja

Chanel miała kontakt z różnymi gwiazdami z branży. Na scenie towarzyszyła im także jako tancerka. Między innymi, miała przyjemność występować z Shakirą. Wzięła udział w przesłuchaniach do reprezentowania Hiszpanii podczas konkursu piosenki Eurowizji. Okazało się, że bez większych problemów pokonała konkurencje i to właśnie ona została wybrana do tego konkursu.

Hiszpańska wokalistka znajduje się w gronie faworytów do wygranej. Na eurowizyjnej scenie zaprezentuje się z utworem SloMo. Przypomnijmy, że Konkurs Piosenki Eurowizji odbywa się w tym roku w dniach 10-14 maja w Turynie.

Chanel Terrero: Instagram

Reprezentantka Hiszpanii na konkursie Eurowizji 2022 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @chanelterrero. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 162 tysiące użytkowników tego serwisu z całego świata.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz