Chłopak Dominiki Wysockiej występował w serialu TVN. Pamiętacie?

26 listopada 2021
Przez: : W.M.

W miniony poniedziałek Dominika Wysocka wygrała finał 10. edycji Top Model. Okazuje się, że ukochany modelki współpracował ze stacją TVN, co więcej, grał nawet w serialu Brzydula 2. Kim jest Piotr Strojek?

Dominika wygrała Top Model

Za nami wyjątkowo emocjonujący finał 10. edycji Top Model. W ostatnim odcinku jubileuszowej edycji, jednego z najchętniej oglądanych reality-show stacji TVN, o zwycięstwo walczyły trzy piękne uczestniczki, marzące o wielkiej karierze w branży modowej.

Po kilku tygodniach, w których modelki i modele uczestniczyli w licznych sezonach i pokazach, jury wyłoniło finalistki. Tym razem o tytuł Top Model walczyły jedynie kobiety – Julia Sobczyńska, Dominika Wysocka oraz Nicole Akonchong. O tym, kto wygra w finale, decydowali widzowie. Największą ilość głosów otrzymała Dominika i to właśnie ona wygra 10. edycję Top Model.

Widzowie: Wściekli widzowie komentują finał Top Model.

Poza wygraną 100 tys. zł. modelka otrzymała także kontrakt z agencją modelek oraz zdjęcie na okładce magazynu Glamour.

Zwyciężczyni Top Model 10
Dominika Wysocka zwyciężczynią Top Model 10

Kim jest chłopak Dominiki Wysockiej?

Podczas finału Top Model, jak i przez tygodnie zmagań Dominiki w programie, kciuki za zwyciężczynię programu trzymała nie tylko rodzina i przyjaciele, ale, oczywiście także chłopak Dominiki. Wysocka od pewnego czasu spotyka się Piotrem Strojkiem. Co ciekawe, to właśnie partner Dominiki był jedną z osób, które namówiły ją na udział w programie TVN-u.

Kim jest chłopak Wysockiej? Okazuje się, że mężczyzna w 2016 roku rozpoczął studia na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Warszawskiej Szkole Filmowej i niedawno obronił pracę magisterką, o czym, poinformowała sama dumna z chłopaka Dominika.

Piotr Strojek, który przez kilka lat kształcił się w kierunku branży filmowej, miał nawet okazję pracować w stacji TVN. Partner Dominiki pracował bowiem jako asystent produkcji przy serialu BrzydUla 2, a co więcej, pojawił się także na planie w roli policjanta w serialu.

Zaskoczeni?

źródło: Instagram Dominiki Wysockiej/Instagram Top Model

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej