„Top Model 10”: Wygrała Dominika Wysocka. Widzowie są wściekli! Głos zabrała Joanna Krupa…

25 listopada 2021
Przez: : M.J

Finał 10. edycji Top Model okazał się zaskakujący dla widzów. Pierwsze miejsce zajęła Dominika Wysocka i choć kibicowało jej wiele osób, to nie wszyscy zgadzają się z werdyktem. W sieci zawrzało po ogłoszeniu wyników, a internauci nie szczędzą gorzkich słów. Głos zabrała również Joanna Krupa!

Finał Top Model 10

Jubileuszowa edycja programu Top Model dobiegła końca. Przez wiele tygodni mogliśmy śledzić zmagania uczestników, którzy zmotywowani chęcią zrobienia kariery w modelingu mieli zamiar dojść do finału i wygrać program. Niemniej jednak w wielkim finale mogły znaleźć się tylko trzy osoby, a tym razem to kobiety okazały się górą.

Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska oraz Dominika Wysocka ostatecznie dotarły do finałowego odcinka. Decyzją widzów oraz jury, trzecie miejsce przypadło Julii Sobczyńskiej. Choć wszystko wskazywało na to, że to Nicole sięgnie po główną nagrodę, to werdykt okazał się zaskakujący. Dodajmy, że w głosowaniu jury, to właśnie 19-latka prowadziła przez cały finałowy odcinek.

Zobacz także: Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce podczas finału Top Model!

Dominika Wysocka.
Dominika Wysocka zajęła pierwsze miejsce.

Choć każda z dziewczyn zasługiwała na pierwsze miejsce, to wygrana Dominiki wyraźnie zbulwersowała widzów. Po finale w sieci zawrzało, a wiele osób nie dowierza, że to nie Nicole stanęła na najwyższym miejscu na podium.

Kontrowersje po finale Top Model 10

Dominika Wysocka była wyraźnie zaskoczona wygraną. W jej ręce trafił czek w wysokości 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją oraz sesja okładkowa dla magazynu Glamour. Choć każda z dziewczyn miała swoich zwolenników, to nie da się ukryć, że w sieci zawrzało po ogłoszeniu werdyktu:

“Ładna kobitka, ale zdecydowanie Nicole zasługiwała na wygraną!”

“Byłam pewna, że Nicole wygra…”

“Jestem w szoku.. Oczywiście brawa dla niej, ale z całej trójki finalistek starała się najmniej przeć przez cały program”

“Nicole powinna wygrać! Najbardziej zasłużyła”

To tylko kropla w morzu komentarzy, które pojawiły się na oficjalnym profilu programu Top Model. Wielu widzów uważa, że to Nicole oraz Julia mają największe szanse na zaistnienie w świecie mody, a program coraz bardziej zaczyna przypominać show, w którym wyłania się potencjalnych influencerów.

Finalistki Top Model.
Julia, Dominika i Nicole.

Głos po finale zabrała również Joanna Krupa, która również nie ukrywa, iż myślała, że to Nicole będzie triumfowała podczas finału Top Model 10.

Myślałam, że Nicole mogła wygrać. Bo ona jest piękna. Jest naturalna. Jest tak piękna, że się zakochujesz. Ale wszystkie nasze kandydatki coś w sobie miały. Julia była high fashion, Nicole poczuła tą pewność siebie i może dlatego ludzie komentują, że była troszkę zaskoczona, że to nie ona wygrała. Może poczuła, że jest taka piękna, bo tak jej mówiliśmy. Na początku była skromną dziewczyną i wreszcie  w pewnym momencie w programie zachowywała się jak gwiazda. Na fashionweeku każdy projektant wziął ją do pokazu i może przez to była zaskoczona. Albo to też stres. Ludzie różnie komentują. Dominika jest taka girl next door, ale jest śmieszna, ma seksapil, ma tak naprawdę wszystko”– powiedziała w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Was również zaskoczył finał Top Model? Kogo obstawialiście?

Źródło: Instagram Top Model / Jastrząb Post /Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz