Chłopak Justyny Żak z “Big Brothera” wyznał, że jest po operacji plastycznej! Co zmienił?

2 maja 2019
Przez: : M.J

Chłopka Justyny Żak, Paweł Grigoriuk, jest nowym uczestnikiem Big Brothera. Od samego początku program wzbudza skrajne emocje, a teraz pojawienie się chłopaka jednej z uczestniczek nie spodobało się wielu osobom. Jednak to nie koniec kontrowersji. W jednym z filmików, opublikowanych przez nowego uczestnika show wyszło na jaw, że poddał się on operacji plastycznej. Zobaczcie, co poprawił w swoim ciele chłopak Justyny!

Paweł i Justyna w domu Wielkiego Brata

We wtorek poznaliśmy nowego uczestnika, który zagościł na stałe w domu Wielkiego Brata. Paweł Grigoriuk dołączył do swojej dziewczyny i stał się pełnoprawnym mieszkańcem.

Jednak nie da się ukryć, że jego obecność w programie stała się jedną z największych sensacji. Jeszcze przed pojawieniem się w reality show, zarówno Justyna, jak i Paweł byli rozpoznawalni. Razem prowadzą własne kanały na YouTube, które cieszą się ogromną popularnością wśród wegan. Justyna znana jest w Internecie jako Juszes, a jej chłopak pod nickiem Pa na to.

Zobacz także: Zmarła gwiazda Big Brothera. Miała 36 lat.

W ich filmikach można znaleźć wiele treści, które mają związek z weganizmem. Ze swoimi fanami dzielą się między innymi przepisami na zdrowe wegańskie dania, ale też pokazują, jak wygląda ich prywatne życie. I to właśnie w sieci, na jednym filmików, chłopak Justyny zdradził tajemnicę swojego wyglądu, gdzie możemy dowiedzieć się, że poddał się operacji plastyczne!

Operacja plastyczna Pawła Grigoriuka

Jak się okazało, jakiś czas temu 34-latek poddał się operacji plastycznej uszu! Grigoriuk zwrócił się z prośbą do kliniki, która zajmuje się poprawianiem wyglądu, o usunięcie tak zwanych „tuneli”. Dla tych, co nie wiedzą, są to rozszerzone otwory, które najczęściej możemy zauważyć właśnie w płatkach usznych. Pawłowi pewnego dnia taka ozdoba po prostu się znudziła i postanowił się tego pozbyć, czego efektem była operacja rekonstrukcji płatków usznych. Jak wyznał w filmiku, przy okazji usunięcia tuneli postanowił pozbyć się swojego kompleksu z młodości i zdecydował się na korektę odstających uszu!

„Kiedy zdjęto mi opatrunki, zarówno lekarzowi, mi, jak i pielęgniarce opadły szczęki. Lewy płatek miałem z centymetr dłuższy niż prawy. Najgorszym okresem były pierwsze 2-3 dni, bo miałem świeże rany na głowie. Później z tydzień, dwa jest tak średnio, a o wszystkim zapomniałem po około miesiącu”– mówi nowy uczestnik w swoim filmiku.

Jak możemy się również dowiedzieć, Paweł powtarzał ten zabieg, aby efekty były takie, jak tego oczekiwał!

Jak Waszym zdaniem prezentuje się teraz chłopak Justyny Żak?

Źródło: Instagram Big Brother/ YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz