Połącz się z nami

„Chłopaki do wzięcia” Asia i Szczena wzięli potajemnie ślub?! Wpis świeżo upieczonej mamy na to wskazuje!

Asia i Szczena są po ślubie?

Z życia gwiazd

„Chłopaki do wzięcia” Asia i Szczena wzięli potajemnie ślub?! Wpis świeżo upieczonej mamy na to wskazuje!

Bez wątpienia jest to zaskakująca wiadomość dla fanów Szczeny i Joasi Wielochy. Choć para nie potwierdziła oficjalnie, że jest już po ślubie, to wszystko na to wskazuje. Czy faktycznie po narodzinach ich pierwszego dziecka Asia i Szczena zdecydowali się na krok w przód? Zobaczcie!

Ciekawość fanów wzbudziło konto w mediach społecznościowych Joanny Wielochy, które może sugerować, że wraz z Ryszardem są już po sakramentalnym „TAK”. Czy faktycznie bohaterzy „Chłopaków do wzięcia” stanęli na ślubnym kobiercu?

Chłopaki do wzięcia

Serial dokumentalny, który od lat niezmiennie cieszy się ogromną oglądalnością, doczekał się już kilku sezonów. W programie przedstawiane są historie samotnych mężczyzn, którzy pomimo wielu przeciwności losu i niekiedy trudnej przeszłości, wciąż nie tracą nadziei, że w końcu znajdą prawdziwą miłość. Bohaterowie przed kamerami nie tylko pokazują swoje życiowe perypetie, ale również poszykują wybranki, która chciałaby zapełnić pustkę w ich życiu.

Do jedynych z bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia” należy Szczena, czyli Ryszard Dąbrowski. Co więcej, podczas trwania programu Rysiek, jako jeden z nielicznych bohaterów znalazł dziewczynę, z którą pomimo wielu przeciwności losu udało mu się stworzyć związek, a nawet doczekali się dziecka.

Zobacz także: Ryszard Dąbrowski pijany podczas gali MMA VIP 3

Asia i Ryszard Dąbrowski zostali rodzicami

Rysiek i Asia są jednymi z najpopularniejszych uczestników programu. To właśnie z Joanną Wielochą udało się mu stworzyć wieloletnią relację. Para szybko zyskała sympatię widzów, którzy chętnie śledzą ich dalsze losy.

Choć w ich związku bywały wzloty i upadki (przypomnijmy, że Szczena kilka razy trafił do więzienia), to Joanna cierpliwie czekała na swojego partnera, z którym teraz układa sobie życie. Jakiś czas temu w mediach ponownie zrobiło się głośno na ich temat, kiedy na swoim profilu w mediach społecznościowych Szczena poinformował, że został tatą. Jak mogliśmy się dowiedzieć, na świat przyszedł chłopczyk, który dostał na imię Marcel.

Zobacz także:Rysiek i Asia zostali rodzicami!

Teraz wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice zdecydowali się na kolejny krok w przód!

Asia i Szczena wzięli potajemny ślub

Jeżeli spojrzymy na profil Joanny Wielochy na Facebooku zobaczymy, że obok jej panieńskiego nazwiska pojawiło się również nazwisko Ryszarda-Joasia Wielocha (Dąbrowska). Ostatnia zmiana nazwiska uczestniczki programu „Chłopaki do wzięcia” wzbudziła zainteresowanie fanów programu. Choć oficjalnie nigdzie nie potwierdzili tych informacji, to można się domyślić, że para jest już po ślubie.

Joanna Wielocha i Ryszard Dąbrowski wzięli ślub?
Joanna Wielocha i Ryszard Dąbrowski (Szczena).

Jeżeli faktycznie Ryszard i Joanna powiedzieli sobie sakramentalne „TAK”, to nam nie pozostaje nic innego, jak serdecznie im pogratulować i życzyć wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia!

Zobacz także: Bandziorek z „Chłopaków do wzięcia” ma dziewczynę!

Jak sądzicie? Asia i Szczena są po ślubie, czy Joanna tylko dopisała nazwisko swojego partnera na profilu w mediach społecznościowych?\

Źródło: YouTube, Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry