MMA VIP 3: Ryszard “Szczena” Dąbrowski przyznał, że podczas gali był… pijany! Kolejne szokujące doniesienia!

2 listopada 2021
Przez: : MC

Ryszard Dąbrowski znany z programu Chłopaki do wzięcia obecnie spełnia się w sporcie. W ostatnim tygodniu stoczył przegraną walkę z Marcinem Najmanem. Jak się później okazało, był pod wpływem alkoholu!

Kilka słów o Ryszardzie

Ryszard “Szczena” Dąbrowski stał się popularny dzięki udziałowi w programie Chłopaki do wzięcia, za pośrednictwem którego szukał życiowej partnerki. Dał się poznać jako szczery mężczyzna, który nie stroni od alkoholu. Otwarcie mówił również o swojej kryminalnej przeszłości. W ostatnim czasie Rysiek rozwija się w sporcie. Otrzymał bowiem okazję do walki na gali organizowanej przez Marcina Najmana – MMA VIP. “Szczena” ma za sobą już dwie walki – wygraną z Psychotropem i przegraną z Marcinem Najmanem.

Zobacz także: Ryszard Dąbrowski zdradził, że ma drugie dziecko!

Ryszard od lat tworzy związek z Joanną Wielochą. Mimo wielu przeciwności losu para wciąż jest razem. Co więcej, w tym roku na świat przyszedł ich synek, któremu dali na imię Marcel.

Zobacz także: Wiemy, na co Ryszard wyda pieniądze zarobione na gali MMA!

W ostatnim czasie wyjątkowo głośno jest o Ryśku. Do sieci dotarły bowiem informacje o rzekomym pobiciu, którego Ryszard miał się dopuścić na swojej partnerce i dziecku, które po czasie zostało im odebrane. Wyjaśnienia “Szczeny” w tej sprawie możecie zobaczyć TUTAJ.

Ryszard Dąbrowski walczył pod wpływem alkoholu

Nie da się ukryć, że Ryszard budzi sporo kontrowersji. Po ostatnim skandalu związanym z pobiciem oraz aresztowaniem, włodarz MMA VIP – Marcin Najman, postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość Ryśkowi. “Szczena” z odwagą przyjął wyzwanie, jednak w nie więcej niż 30 sekund został pokonany przez Marcina.

Zobacz także: Szczena wozi się luksusowym autem

“Miałem dwie walki, w których się stresowałem. Z Bonusem BGC i Szczeną. Przegrać mogłem wiele, a zyskać już mało. Cieszę się, że poszło tak szybko i sprawnie” – powiedział Najman tuż po wygranej.

Karta walk MMA VIP 3

Głos po walce zabrał również Ryszard Dąbrowski, który zdobył się na szczere wyznanie. Mężczyzna przyznał, że podczas walki był pod wpływem alkoholu.

“Przyjechałem tutaj wczoraj czy przedwczoraj, już dokładnie nie pamiętam. Dałem sobie w palnik, bo taką miałem ochotę i przynajmniej szanuję ich organizację za to, że nikt mi nie zarzucił, że byłem pijany na gali, bo byłem” – powiedział Rysiek w rozmowie z kanałem Pajda na Youtube.

Jak oceniacie zachowanie Ryśka?

źródło: youtube.com, Instagram Ryszarda Dąbrowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej