“Chłopaki do wzięcia”: Jaruś zareagował na spekulacje odnośnie rozwodu! Utarł nosa niedowiarkom!

20 maja 2022
Przez: : M.J

Jarek Mergner z programu Chłopaki do wzięcia wciąż prężnie działa w sieci. Teraz najnowszym filmikiem, który opublikował w serwisie YouTube utarł nosa wszystkim niedowiarkom, którzy spekulowali na temat jego zakończonego małżeństwa z Małgosią.

Ślub Jarka Mergnera z Chłopaków do wzięcia

Można śmiało powiedzieć, że Jarek Mergner należy do grona ulubionych bohaterów programu stacji Polsat Chłopaki do wzięcia. Widzowie od kilku lat mogą śledzić na swoich ekranach losy Jarusia, którego marzeniem było znalezienie swojej drugiej połówki. Jak się okazało, los do uczestnika programu stacji Polsat niedawno się uśmiechnął, ponieważ Jarek poślubił wybrankę swojego serca.

Ślub Jarusia i Małgosi odbył się w urzędzie stanu cywilnego. Co więcej, wierni fani Mergnera zauważyli, że w tym ważnym dniu zabrakło obok syna pani Anieli. Choć media zaczęły donosić, że to problemy alkoholowe były tego powodem, to jak już wiemy prawda okazała się zupełnie inna!

Zobacz także: Jarek z Chłopaków do wzięcia zabrał głos w sprawie nieobecności mamy na ślubie!

Niedługo po ślubie, internautów zaniepokoił fakt, że bohater Chłopaków do wzięcia nie nosi na palcu obrączki ślubnej. Zaczęło pojawiać się coraz więcej pogłosek na temat rozstania Jarusia i Gosi. Fani w sieci próbowali zaczerpnąć informacji na ten temat, jednak świeżo upieczony małżonek milczał jak zaklęty.

Zobacz także: Mogło nie dojść do ślubu Jarka i Gosi z Chłopaków do wzięcia!

“Jarek, tak naprawdę jesteś żonaty, czy już jesteś po rozwodzie?”– dopytywali internauci.

Teraz najnowszym filmikiem, który pojawił się w sieci rozwiał wszelkie wątpliwości.

Co z małżeństwem Jarka i Gosi z Chłopaków do wzięcia?

Co kilka dni w serwisie YouTube pojawiają się filmiki Jarka. Tym razem opowiadając o składanych modelach uciął wszelkie spekulacje na temat rozwodu prezentując na swoim palcu obrączkę.

Zobacz także: Fani niepokoją się o Jarka Mergnera, który oddał swoje mieszkanie!

Jaruś z Chłopaków do wzięcia.
Screen z filmiku Jarka Mergnera.

Jak do tej pory bohater Chłopaków do wzięcia nie zdecydował się opublikować nagrania ze swoją ukochaną. Być może pod naciskiem fanów w końcu zabierze oficjalnie głos w sprawie swojego małżeństwa.

“Jarek pozdrawiam serdecznie Ciebie i twoją żonę mam nadzieję, że układa wam się dobrze i jesteś szczęśliwy”– piszą internauci pod najnowszym filmikiem Jarka Mergnera.

Źródło: YouTube / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej