“Chłopaki do wzięcia”: Tak wygląda dom Szczeny! Smutny widok przeraził widzów!

22 marca 2023
Przez: : M.J

Szczena to zdecydowanie jeden z najbardziej zapamiętanych bohaterów programu Chłopaki do wzięcia. W sieci pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak wygląda dom Ryszarda Dąbrowskiego, który na pewno pamiętają widzowie tej produkcji. Trzeba przyznać, że widok zrujnowanej nieruchomości zasmuca.

Chłopaki do wzięcia to jedna z tych produkcji, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Opowiada o życiu mężczyzn z małych wsi i miasteczek, którzy poszukują miłości. Nie da się ukryć, że jednym z najbardziej zapamiętanych bohaterów Chłopaków do wzięcia był Ryszard “Szczena” Dąbrowski.

Szczena, choć początkowo nie miał zbyt dobrej opinii wśród widzów, to szybko stał się ich faworytem. Niestety, ale z biegiem czasu okazało się, że jego życie wcale nie poszło w lepszą stronę. Bohater Chłopaków do wzięcia cały czas miał problemy z prawem. Niejednokrotnie siedział w więzieniu, a na jego temat aż huczało w sieci.

Tym razem w sieci pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak aktualnie wygląda dom, w którym Szczena mieszkał wraz z matką. Niestety, ale nieruchomość popadła w istną ruinę.

ZOBACZ TAKŻE: Co dzieje się z Ryszardem „Szczeną” Dąbrowskim? To było do przewidzenia…

Dom Szczeny z Chłopaków do wzięcia

Na platformie TikTok pojawiło się nagranie, na którym widać, jak prezentuje się dom Szczeny z Chłopaków do wzięcia. Jak widzimy, budynek jest opuszczony i popada w ruinę. Dookoła leżą śmieci, a w środku panuje istny bałagan. W domu, który był schronieniem dla Szczeny i jego mamy nikt nie sprzątał i to od wielu miesięcy, co doskonale widać na poniższym nagraniu.

Widzowie w komentarzach nie kryją, że jest to przykry widok. Jak również możemy się dowiedzieć, rodzicielka Ryszarda Dąbrowskiego mieszka aktualnie w Domu Pomocy Społecznej, gdzie zapewne ma dużo lepsze warunki.

“Wszyscy piszą, że szkoda jego mamy … Szkoda, ale w DPS przynajmniej ma ciepło i czysto”

“Szkoda matki jego, ze wylądowała w dps😕Jak się patrzy na ten dom, to pamięta się pierwsze sezony z Chdw-byly to najlepsze sezony👌👌”

“W sumie smutno 🥺”

Źródło: TikTok / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej