”Chłopaki do wzięcia”: Co dzieje się z Ryszardem „Szczeną” Dąbrowskim? To było do przewidzenia…

27 lipca 2022
Przez: : M.J

Ryszard Dąbrowski, który był jednym z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów programu Chłopaki do wzięcia nagle zniknął z medialnego świata. Co dzieje się ze Szczeną? Internauci nie mają wątpliwości.

Szczena z Chłopaków do wzięcia wpadł w kłopoty

Wiernym widzom programu Chłopaki do wzięcia na pewno nie trzeba przedstawiać Ryszarda Dąbrowskiego. Mężczyzna ostatecznie związał się z Joanną Wielochą, którą widzowie również mogli oglądać w programie stacji Polsat.

ZOBACZ TAKŻE: Nowe zdjęcia Joanny Wielochy wprawiają w osłupienie! Partnerka Szczeny przeszła ogromną metamorfozę!

ZOBACZ TAKŻE: Ryszard “Szczena” Dąbrowski ma drugie dziecko! Matką jest… koleżanka obecnej partnerki!

Rysiek i Asia doczekali się syna, Marcela. Chłopiec urodził się w 2020 roku. Choć wszystko wskazywało na to, że w końcu uda im się stworzyć szczęśliwą rodzinę, to tato Marcela ponownie wpadł w kłopoty. Jakiś czas temu media obiegła informacja o rodzinnej awanturze w domu Dąbrowskiego i Wielochy. Wówczas okazało się również, że odpowiednie służby zdecydowały o odebraniu chłopca od rodziców po tym, jak Ryszard i Joanna urządzili libację, która zakończyła się wielką awanturą.

Nie było żadnego pobicia. Była zwykła awantura, trochę wypiliśmy i wdaliśmy się w dyskusję. Mieszkamy w bloku, sąsiedzi nie są przychylni i zadzwonili na policję. Byliśmy pod wpływem alkoholu, dlatego zabrali nam nasze dziecko. Zbadali je i nie wykryli żadnych nieprawidłowości”– mówił Szczena w rozmowie z portalem O2.

ZOBACZ TAKŻE: Ryszard Dąbrowski tłumaczy się z rodzinnej awantury – pokazał dokumenty! Będziecie w szoku!

Co teraz dzieje się z bohaterem Chłopaków do wzięcia?

Gdzie jest Szczena z Chłopaków do wzięcia?

Od czasu głośnej awantury w domu Szczeny i Wielochy, obydwoje odsunęli się w cień. Również zrobiło się cicho na profilu Ryszarda Dąbrowskiego w mediach społecznościowych. Fani zaczęli zastanawiać się, co tak naprawdę dzieje się z bohaterem Chłopaków do wzięcia, który w ostatnim czasie zaczął nawet walczyć w federacji freak fight.

“Rysiu żyjesz?”– dopytują na profilu Szczeny internauci.

Okazuje się, że fani Ryszarda Dąbrowskiego będą musieli jeszcze trochę poczekać na jego powrót do oktagonu i mediów społecznościowych. Internauci podkreślają, że Rysiek nadal siedzi w jednym z zakładów karnych, gdzie trzeba przyznać jest częstym “gościem”.

“Rysiek znowu siedzi w więzieniu”

“Rysiek znowu siedzi w więzieniu i prędko nie wyjdzie”

Informacje te potwierdzili również organizatorzy jednej z gali freak fight. Jak czytamy w serwisie mma.pl.

Chcieliśmy wystawić naszego zawodnika Ryszarda do walki z bardzo ciekawą osobą na następnej gali. Niestety Ryszard został zatrzymany. Teraz Ryszard pokutuje za swoje występki. Miejmy nadzieje, że bardzo szybko do nas wróci.”

Źródło: mma.pl/ Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej