Połącz się z nami

Chodakowska bez PHOTOSHOPA! Ostry wpis trenerki!

Ewa Chodakowa odpowiedziała na falę hejtu

News

Chodakowska bez PHOTOSHOPA! Ostry wpis trenerki!

Trenerka wszystkich Polek wylała złość w swoim najnowszym wpisie na Instagramie. Ewę Chodakowską bardzo zdenerwowało zarzucone jej kłamstwo. W dosadny sposób powiedziała, co o tym myśli!

Ostra reakcja trenerki na krytykę internautów

Nie ma chyba Polki, który nie kojarzy nazwiska najsłynniejszej trenerki Polek. Ewa przez lata kariery zyskała sobie masę fanów, którzy marzą, by choć w małym stopniu wyglądać tak jak ona. Nienaganna figura wiąże się z wieloma poświęceniami. Jak wiadomo Ewa nie dostała tego w prezencie. Zdrowy styl życia, regularne treningi i zbilansowana dieta to klucz do sukcesu i idealnego ciała.

Instagram trenerki śledzi rekordowa ilość fanów – 1.6 mln! Nic zatem dziwnego, że swój profil Ewa wykorzystuje jako motywator dla fanów, narzędzie pracy i miejsce, gdzie może szczerze powiedzieć co myśli na dany temat.

Zobacz także: Krupińska popłakała się przez Chodakowską! Trenerka się tłumaczy!

Najnowsza aktywność Ewy to filmik, na którym trenerka eksponuje swoje boskie ciało. Jest on jedynie dodatkiem, a rzec można potwierdzeniem słów, które wylała w opisie.
Oburzona Chodakowska nie może uwierzyć w to, że ludzie zarzucają jej korzystanie z Photoshopa! Nie rozumie jak można łączyć ją z takimi zarzutami. Atakuje również social media, które przyzwyczaiły społeczeństwo do kłamstwa. Nie omieszkała również skrytykować promowane przez social media osoby, które w rzeczywistości wyglądają ZUPEŁNIE INACZEJ! Dodany filmik Ewa uważa za wizytówkę swojej ciężkiej pracy.

Zobaczcie jej mocny wpis!

Widać, że Ewę mocno zdenerwował fakt, że ludzie nie wierzą w autentyczność jej wysportowanego ciała. Jak uważacie, czy Ewa ma rację, w swoim mocnym przesłaniu?

Źródło: Instagram chodakowskaewa

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry