Chodakowska zaszalała z fryzurą! To zupełnie coś nowego w jej wydaniu!

19 listopada 2023
Przez: : M.J

Ewa Chodakowska od lat wierna jest długim włosom, z którymi niekoniecznie lubi eksperymentować. Tym razem jednak poszła na całość i odmieniła swój wygląd. Zobaczcie, jak prezentuje się w nowym wydaniu!

Ewa Chodakowska zawodowo

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w naszym kraju. Od lat przekonuje polskie społeczeństwo, by przejść na zdrową stronę życia i nie unikać aktywności fizycznej. Chodakowska udowodniła również swoją smykałkę do interesów. Na swoim koncie ma wiele firm, które sygnowane są jej nazwiskiem, w tym marki zajmujące się cateringiem, zdrowymi przekąskami, a także kosmetykami, a także firmę z własnymi strojami kąpielowymi.

Dodatkowo Ewa jest bardzo aktywna w swoich social mediach, gdzie obserwuje ją blisko – 2 miliony osób. Świadczy to o tym, że lata pracy na własne nazwisko nie poszły na marne, a dziś trenerka może pochwalić się nie tylko ogromną popularnością ale również stabilnym miejscem w polskim show-biznesie.

Zobacz także: Ile waży Ewa Chodakowska? My wiemy!

Nowa fryzura Chodakowskiej

Ewa dzieli się z internautami różnymi zdjęciami. Pokazuje, jak wygląda jej codzienność, zawodowe chwile, ale podejmuje również inne, różnorodne tematy. Tym razem pochwaliła się swoją metamorfozą.

Trenerka, która od lat wierna jest długim, blond włosom postanowiła zaszaleć. Choć nie mowa tu o zmienie koloru zmiana i tak jest widoczna ponieważ Ewa postanowiła zrobić grzywkę! Hollywoodzka grzywka – bo tak nazywa się ten rodzaj ścięcia od razu wywołał masę komplementów ze strony fanów.

“Trzy lata za mną chodziła… w końcu się zdecydowałam ✂️ Co myślisz? Jesteś na TAK czy na NIE? 🤔” – zapytała Ewa swoich obserwatorów.

To tylko niektóre z licznych komentarzy:

“Zdecydowanie na TAK”

“Dziewczyno! Milion dolarów 😍😍😍”

“Jak najbardziej na tak 🔥❤️”

“W końcu!!! 🔥🔥🔥”

Nam również grzywka Ewy bardzo przypadła do gustu! A Wam?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej