Choinka Joanny Przetakiewicz robi wrażenie! Tak oryginalnego drzewka już dawno nie widzieliśmy!

4 grudnia 2020
Przez: : M.J

Projektantka na swoim Instagramie pochwaliła się świątecznym drzewkiem. Trzeba przyznać, że choinka Joanny Przetakiewicz robi wrażenie i na pewno jest bardzo nietypowa. Niemniej jednak musimy przyznać, że prezentuje się fenomenalnie! Zobaczcie!

Joanna Przetakiewicz jest jedną z tych gwiazd, które nie kryją się z tym, że kochają żyć w luksusie. Trzeba również przyznać, że projektantka co roku zaskakuje nas swoimi bożonarodzeniowymi drzewkami. Nie tylko ona, bo wraz z nadejściem grudnia wiele znanych osób chętnie pokazuje w sieci swoje pięknie przystrojone domy.

Można śmiało powiedzieć, że gdyby zorganizować konkurs na najlepiej przyozdobione świąteczne drzewko wśród gwiazd, ciężko byłoby wyłonić zwycięzcę. Co roku w okresie świątecznym znane osoby prześcigają się w pomysłach, jak przyozdobić choinkę. Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentowały się choinki gwiazd w zeszłym roku.

Zobaczcie: Bożonarodzeniowe choinki gwiazd! Która jest najładniejsza?

Zapewne mało kto wyobraża sobie święta bez bożonarodzeniowego drzewka. Dodajmy jednak, że ta tradycja przywędrowała do naszego kraju całkiem nie dawno. Choinki w polskich domach pojawiły się na przełomie XII – XIX wieku. Na początku w swoich domach miała je jedynie arystokracja, a z czasem wszyscy Polacy zaczęli mieć świąteczne drzewka podczas Świąt Bożego Narodzenia.

W tym roku choinka Joanna Przetakiewicz robi naprawdę ogromne wrażenie! Zresztą zobaczcie sami!

Choinka Joanny Przetakiewicz robi wrażenie!

Drzewko, na jakie zdecydowała się projektantka, ledwo mieści się w jej willi. Całe w czerwieni ugina się pod ciężarem bombek i łańcuchów. Musimy przyznać, że choć nietypowa jest choinka projektantki, to nie da się przejść obok niej obojętnie.

„Wiem! ♥️ Wiem! 🙂 jeszcze wcześnie. Ale na przekór wszystkiemu już jest. W tym roku po raz pierwszy czerwona ♥️ Podoba Ci się taka czy zielona?”

Gwiazda zapytała swoich obserwatorów, czy wolą tradycyjne, zielone choinki, czy niestandardowe. Odpowiedzi internautów są jednoznaczne, bo choinka Joanny Przetakiewicz robi ogromne wrażenie!

„Piękna czerwień jak Wasza miłość.❤️❤️❤️”

„Obłęd 💝”

„Jest ślicznie ❤️”

Musimy przyznać, że ciężko będzie innym gwiazdom przebić bożonarodzeniowe drzewko Joanny Przetakiewicz!
A Wam jak się podoba?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej