Chris z “Hotel Paradise” został ojcem! Jego ukochana urodziła córeczkę!

3 sierpnia 2021
Przez: : M.J

Zwycięzca pierwszej edycji randkowego reality-show został ojcem. Chris z pierwszej edycji programu Hotel Paradise wraz ze swoją partnerką Moniką na świecie przywitali córeczkę. Poznajcie więcej szczegółów!

Hotel Paradise

Chris swoją rozpoznawalność zawdzięcza pierwszej edycji randkowego reality-show, którą zresztą wygrał. Wówczas w programie, który nagrywany był na Bali związał się z Mariettą Witkowską i to właśnie ta dwójka decyzją pozostałych uczestników programu stanęła na ścieżce lojalności dzieląc się wygraną pół na pół.

Marietta i Chris wygrali pierwszą edycje Hotelu Paradise.
Marietta i Chris podczas finału pierwszej edycji Hotelu Paradise.

Choć wiele osób trzymało kciuki za ich związek, który trwał po zakończonym programie, to para niedługo później postanowiła się rozstać. Chris nie na długo jednak pozostał singlem, bo jakiś czas po zakończonym związku z Mariettą pokazał swoją partnerkę.

Zobacz także: Marietta żałuje rozstania z Chrisem?

Związek Chrisa i Moniki

Monika i Chris niedługo po tym, jak ogłosili swój związek mieli jeszcze jedną niespodziankę. Okazało się, że para niebawem przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Chris niedługo później zdradził, że na świat przyjdzie dziewczynka, która dostanie na imię Blanka. Jak się okazuje, córka Chrisa jest już na świecie, a dumny tata ogłosił to na swoim Instagramie!

Chris z Hotelu Paradise został ojcem

Po kilku dniach milczenia na profilu na Instagramie Chrisa pojawił się post informującym o tym, że córeczka pary jest już na świecie. Blanka przyszła na świat 30 lipca o godzinie 5:37 rano. Monika i Chris pokazali urocze zdjęcia swoje pociechy.

“Cześć 💕 Jestem Blanka 👶🏼🤗💗 Urodziłam się 30 Lipca o 5:37 rano! Nie dałam mamie pospać! 🙊🤭 Mówią że jestem lwem! 🙉♌🦁 Ale chyba nie jestem taka groźna? 🤗🤭 Dziękujemy wszystkim za wszystkie wiadomości i ze byliście z nami przez ten cały czas! Pierwsze kilka dni chcieliśmy być tylko sami i skupić się na naszej małej rodzince. 👨‍👩‍👧❤️”

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Chris i Monika planują ślub?

Źródło: Instagram Chris Ducki

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej