Połącz się z nami

Ciąg dalszy telenoweli w domu Martyniuków! „Rozwodu nie będzie”!

News

Ciąg dalszy telenoweli w domu Martyniuków! „Rozwodu nie będzie”!

Życie rodzinne syna Zenona Martyniuka, Daniela to prawdziwy rollercoaster. Jeszcze całkiem nie dawno twierdził, że rozwodzi się ze swoją żoną i ma zamiar walczyć o prawa do opieki nad ich córeczką. Teraz wszystko wskazuje, że mężczyzna już zmienił zdanie! Zobaczcie, co powiedział!

Około dwa tygodnie temu Daniel Martyniuk podczas transmisji na żywo na swoim Instagramie, postanowił ogłosić wszystkim, że po dziewięciu miesiącach małżeństwa rozstał się ze swoją żona Eweliną. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ!

W swoim wywodzie na temat rozwodu nie szczędził ukochanej i jej rodzinie gorzkich słów. Stwierdził, że kobieta ma parcie na szkło, a jej dom rodzinny jest „pełen psycholi”. Dodał również, że ma w planach zabranie stamtąd swoje córki.

„Jak najdalej z tej fermy kaczek i kurcząt, bo tam strasznie śmierdzi”– tak podsumował dom rodzinny żony w swojej relacji na Instagramie.

Żeby tego było mało, w jego wypowiedzi nie brakowała przekleństw i wzburzonego głosu. Teraz wszystko wskazuje na to, że sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Zapewne wszystkim już ciężko jest się połapać co tak naprawdę myśli Daniel Martyniuk, ale jak się okazuje, rozwodu nie będzie!

Mężczyzna znowu publikując film na swoim profilu w mediach społecznościowych, leżąc w hotelowym łóżku, ogłosił wszystkim, że w jego małżeństwie wszystko jest w porządku! 30-latek w nagranie zapewnił, że między nim a Eweliną wszystko jest w jak najlepszym porządku i nie zamierzają się rozstać!

„Cześć, siemanko. Chciałbym zakomunikować ważny komunikat i powiedzieć, że między mną a Eweliną jest wszystko bardzo dobrze. Nie będzie żadnego rozwodu. Pozdrawiam”– powiedział wyraźnie zadowolony Martyniuk.

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/daniel.martyniuk/

Co spowodowało, że tak szybko zmienił zdanie?

Jak podał „Super Express” do sprawy włączyli się rodzice Daniela, którzy najwyraźniej przemówili mężczyźnie do rozsądku. Czy faktycznie Zenon Martyniuk wraz z małżonką Danutą zażegnali kolejny kryzys w związku syna?

Na pewno musiało coś się stać, skoro Daniel zrezygnował z rozwodu, wyjazdu za granicę i zabraniu córki od mamy!

Wam też ciężko już jest się połapać, jeżeli chodzi o małżeństwo Daniela Martyniuka?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry