Połącz się z nami

Ciążowa fotka Kaczorowskiej w stroju kąpielowym. Wyeksponowała pierwsze krągłości!

Agnieszka Kaczorowska to tancerka i aktorka.

Z życia gwiazd

Ciążowa fotka Kaczorowskiej w stroju kąpielowym. Wyeksponowała pierwsze krągłości!

Agnieszka i Maciej przebywają obecnie na egzotycznych wakacjach. Rajskie widoki to idealne tło do zdjęć Agnieszki z ciążowym brzuszkiem, który jest już coraz większych rozmiarów. Zobaczcie, jak prezentuje się na najnowszym ujęciu. Ciążowa fotka Kaczorowskiej w stroju kąpielowym. Wyeksponowała pierwsze krągłości!

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska to jedna z najpopularniejszych Instamatek w naszym kraju. Z wielką aktywnością prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie zamieszcza liczne zdjęcia ze swoją córeczką i porusza tematy związane z macierzyństwem. Na Youtubie również znajdziecie profil Agnieszki. Początkowo dominowały tam tematy związane z tańcem, następnie, kiedy została ona mamą jej kanał opanował temat dzieci i wszystko, co z nimi.

Obecnie Instagram Agnieszki zgromadził 390 tysięcy internautów, a liczba ta ciągle się powiększa. Oprócz wspominanych już treści Kaczorowska dzieli się innymi ujęciami z ukochanym, reklamuje różnego rodzaju produkty oraz chwali się nowymi modowymi perełkami, które za każdym razem są szeroko komentowane.

Ciążowa fotka Kaczorowskiej w stroju kąpielowym.

Niedawno media zasypywały doniesieniami o drugiej ciąży Agnieszki. Choć ona sama długo milczała na ten temat, na jej profilu udostępniane były dość dwuznaczne zdjęcia i wpisy, które świadczyły o drugiej ciąży. O tym przeczytacie między innymi tutaj: Kaczorowska pozuje w oversizowej koszuli, a internauci węszą ciążę. Aktorka w KOŃCU skomentowała!

W końcu Agnieszka ogłosiła szczęśliwą nowiną. Od tego czasu chętnie eksponuje zdjęcia z pierwszymi ciążowymi krągłościami. Cała rodzina przebywa obecnie na urlopie na pięknych Malediwach, skąd Agnieszka prezentuje piękne zdjęcia na tle rajskich widoków. O tym więcej przeczytacie tutaj: Agnieszka Kaczorowska wypoczywa na Malediwach – pokazała zdjęcia z rajskiej podróży!

Na profilu tancerki, a dokładniej na relacji na InstaStory pojawiło się kolejne ciążowe ujęcie. Agnieszka pozuje prosto z lazurowego morza, na tle bujnej roślinności i plaży. Tego dnia wypoczywała w czerwonym kostiumie jednoczęściowym, który podkreślił jej coraz to większych rozmiarów ciążowy brzuszek. Zobaczcie, bo ten stan bardzo jej służy!

Jak podoba się Wam najnowsze ujęcia Agnieszki? Czekacie na więcej wakacyjnych fotek?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry