Gwiazdy wspierają ciężarną Joannę Opozdę po rodzinnej awanturze! To dla aktorki bardzo ciężki czas…

12 stycznia 2022
Przez: : M.J

Joanna Opozda kilka dni po głośnej rodzinnej awanturze, w końcu zabrała głos na swoim profilu w mediach społecznościowych. Aktorka nie ukrywa, że jest to dla niej bardzo ciężki czas. Jednak, jak widzimy może liczyć na ogromne wsparcie. Mnóstwo gwiazd wsparło Joasię dobrym słowem.

Strzelanina z udziałem ojca Opozdy

Od kilku dni media nie przestają się rozpisywać na temat konfliktu w rodzinie Joanny Opozdy. Ojciec aktorki, który do tej pory mieszkał na Madagaskarze wrócił niedawno do Polski. Co więcej, wraz z nową partnerką zajął dotychczasowe mieszkanie mamy aktorki, wymieniając w nim zamki. Była żona Dariusza Opozdy, chcąc zabrać swoje rzeczy z mieszkanie udała się do rodzinnego domu w asyście córki i zięcia Antka Królikowskiego, a całe zdarzenie mogło zakończyć się dramatem.

Ojciec Joanny Opozdy nie tylko nie wpuścił swoich bliskich do mieszkania, ale również groził swojej rodzinie, a nawet pokusił się o oddanie strzału z broni czarnoprochowej.

Zobacz także: Nowe fakty w sprawie rodzinnej awantury Joanny Opozdy!

W sieci znajdziemy liczne nagrania, które pokazują, jak przebiegło całe zdarzenie. Niedługo po wszystkim głos w tej sprawie nie tylko zabrał Antek Królikowski, ale również jego teść, który przedstawił własną wersję wydarzeń. W sieci pojawiły się również wpisy aktorki, która zamiast cieszyć się z ostatnich chwil ciąży przeżywa bardzo ciężki czas. Jak przyznała, cała sytuacja zakończyła się pobytem w szpitalu.

Zobacz także: Joanna Opozda wydała oświadczenie! Jest w bardzo złym stanie.

Ciężarna Joanna Opozda.
Joasia Opozda oczekuje synka.

Choć rodzinna awantura odbiła się na zdrowiu Joasi, to bez wątpienia ma ona wokół siebie mnóstwo osób, które wspierają ja w tych ciężkich chwilach.

Gwiazdy wspierają ciężarną Joannę Opozdę

Pod ostatnim zdjęciem, które pojawiło się na Instagramie aktorki nie brakuje setek wpisów od internautów oraz osób ze świata polskiego show-biznesu. Jak widzimy, Joasia ma ogromne wsparcie:

“Asieńko!!!!!!!!!! Najważniejsi jesteście Wy!!!! Wysyłam Ci dużo dużo siły❤️💪🏼❤️przytulcie się mocno i skupcie wyłącznie na cudzie, który w jest w Tobie, na Was i na tym co przed Wami, a przed Wami najpiękniejsze wspólne dni! ❤️❤️❤️”- Basia Kurdej-Szatan

“Trzymam mocno za Ciebie kciuki!!!”- Mateusz Banasiuk

“Dużo siły i spokoju zwłaszcza dla Ciebie teraz ❤️”- Qczaj

“😢Zdrowia dla Was”- Marina Łuczenko-Szczęsna

https://www.instagram.com/p/CYmc8QJoxiU/

Internauci również licznie wysyłają Joasi mnóstwo słów wsparcia. Aktorka już jakiś czas temu wyznała w jednym z wywiadów, że bardzo źle znosiła na początku ciążę. Choć wydawało się, że ostatnie chwile z maleństwem pod sercem w końcu spędzi w spokoju to, jak widzimy ponownie musi stawić czoła problemom. My również dołączamy się do powyższych wpisów. Życzymy Asi dużo siły i zdrowia oraz szczęśliwego rozwiązania.

Źródło: Instagram Joanny Opozdy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej