Dariusz Opozda został zatrzymany po strzelaninie? Nowe fakty w sprawie

10 stycznia 2022
Przez: : W.M.

W ubiegłą sobotę pod domem rodziców Joanny Opozdy rozegrał się prawdziwy dramat. Ojciec aktorki strzelał z broni w stronę Antka Królikowskiego, siostry oraz mamy Joasi. Rzecznik policji wypowiedział się o nowych faktach dotyczących sprawy. Dariusz Opozda został zatrzymany?

View this post on Instagram

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda)

Ojciec Opozdy strzelał do rodziny

W minioną sobotę w Busku-Zdroju doszło do mrożących krew w żyłach wydarzeń. Pod domem rodziców Joanny Opozdy miał miejsce dosyć zaskakujący incydent. Ojciec aktorki, który niedawno powrócił do Polski z Madagaskaru, miał wyrzucił wcześniej z mieszkania swoją żonę Małgorzatę. Gdy mama aktorki razem z córką Aleksandra oraz Antonim Królikowskim pojawiła się pod domem, doszło do karczemnej awantury, w wyniku której doszło do strzału. Dariusz Opozda oddał jeden strzał, który przeleciał nad głową siostry Opozdy i przebił ścianę.

Wkrótce sam Antek postanowił wyjaśnić, co wydarzyło się w Busko-Zdroju i zamieścił na swoim profilu szczegółową relację i nagrania ze zdarzenia. Mąż Joanny Opozdy nie krył frustracji i narzekał na pracę policji, która po oddaniu strzału przez Dariusza Opozdę, nie zatrzymała mężczyzny. Aktor dodał, że ojciec jego żony jest niebezpieczny i przebywając na wolności, może komuś zrobić krzywdę.

„Emocje jeszcze nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło… byłem świadkiem, brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał pistoletu, ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki, mojej siostry. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska Zdroju. w dalszym ciągu przebywa na wolności” mówił Królikowski na swoim Instagramie

Opozda strzelał do Królikowskiego
Królikowski o Dariuszu Opoździe

Co z Dariuszem Opozdą?

Od wydarzeń, w których na szczęście nikt nie ucierpiał, minęły już dwa dni. Broń, z której został oddany strzał, została zabezpieczona i oddana do biegłego. Rzecznik Policji w rozmowie z portalem Pudelek.pl zdradził, że cały proces jest czasochłonny.

„Broń jest zabezpieczona. Oddana będzie do biegłego. Na pewno była to broń czarnoprochowa. Musimy sprawdzić, czy ona nie była przerabiana. Jeżeli była przerabiana i miała cechy broni ostrej/bojowej, na taką broń potrzebne jest pozwolenie” – powiedział st. asp. Tomasz Piwowarski, w rozmowie z Pudelkiem

Zobacz także: Mama Antka Królikowskiego wymownie komentuje strzelaninę.

Czy Ojciec Joanny Opozdy, który strzelał z broni w stronę ludzi, został zatrzymany? Okazuje się, że dotychczas nie podjęto takich działań.

„Nikt nie został zatrzymany w związku ze sprawą” – dodał

źródło: Pudelek.pl/Instagram Asi Opozdy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej