Połącz się z nami

Ciężarna Opozda rozczula się nad pierwszym prezentem dla maleństwa. Polały się łzy

Ciąża Asi Opozdy

Z życia gwiazd

Ciężarna Opozda rozczula się nad pierwszym prezentem dla maleństwa. Polały się łzy

Joasia Opozda dołączyła do grona ciężarnych gwiazd. Już niedługo przywita na świecie swoją pierwszą pociechę. Choć do tej pory na próżno było szukać jej wzmianek na temat dziecka i macierzyństwa aktorka po raz pierwszy podzieliła się z internautami wzruszającym nagraniem. Zobaczcie pierwszy prezent, który kupiła dla swojego maleństwa.

Błogosławiony stan aktorki

Joanna Opozda i Antek Królikowski już niedługo dołączą do grona świeżo upieczonych rodziców. Choć media długo snuły domysły na temat stanu Asi ona sama i jej bliscy nie zdradzali żadnych szczegółów. Plotki potwierdziły się zaraz po ślubie, kiedy to na światło dzienne wyszedł konflikt w rodzinie Joanny. Wówczas, w jednej z wiadomości opublikowanej przez rodziców Joanny potwierdziło się, że aktorka spodziewa się dziecka.

Niedługo później Asia, jak i Antek opublikowali w mediach społecznościowych oświadczenia, w których potwierdzili, że niedługo zostaną rodzicami.

Zobacz także: Oświadczenie Joanny Opozdy

Pierwszy prezent dla dziecka

Od tamtej pory Asia ani razu nie publikowała na swoim Instagramie żadnych postów związanych z ciążą i przygotowaniami do przyjścia na świat swojej pociechy.

Niedawno informowaliśmy Was o pierwszym wyjściu ciężarnej aktorki. Asia z okazji premiery filmu, w którym zagrała główną rolę Brigitte Bardot Cudowna dumnie pozowała na ściance. Aktorka nie zdecydowała się jednak na podkreślenie swoich pierwszych ciążowych krągłości. Pomimo tego internauci zgodnie stwierdzili, że ciąża jej służy.

Zobacz także: Ciężarna Joanna Opozda pozuje na ściance

Na jednej z najnowszych relacji aktorka postanowiła pokazać pierwsze przygotowania do przyjścia na świat swojej pociechy. Na swoim InstaStory opublikowała nagranie, na którym kupuje pierwszy prezent dla swojego dziecka. Asia zdecydowała się na zakup dziecięcej książeczki opatrzonej mądrymi sentencjami. Na nagraniu nie kryła łez wzruszenia. Sami zobaczcie!

Joanna Opozda relacja
Relacja Joanny Opozdy
Joanna Opozda o prezencie dla dziecka
Joanna Opozda kupiła pierwszy prezent dla dziecka
Joanna Opozda kupiła prezent dziecku
Asia o prezencie dla dziecka

Myślicie, że od teraz Joanna będzie chętniej poruszała temat macierzyństwa i dzieliła się nim z internautami?

Źródło: Instagram Joanny Opozdy

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry