Połącz się z nami

Joanna Opozda pierwszy raz na ściance od ogłoszenia ciąży! Widać już brzuszek?

Joasia Opozda

Z życia gwiazd

Joanna Opozda pierwszy raz na ściance od ogłoszenia ciąży! Widać już brzuszek?

Joanna Opozda po raz pierwszy od czasu, kiedy potwierdziła, że wraz z Antkiem Królikowskim zostaną rodzicami, pojawiła się publicznie. Aktorka chętnie pozowała do zdjęć podczas 37. Warszawskiego Festiwali Filmowego, gdzie promowała film Brigitte Bardot Cudowna, w którym wcieliła się w główną rolę. Jedno musimy przyznać, Asia tego wieczoru wyglądała zjawiskowo!

Opozda i Królikowski zostaną rodzicami

Można śmiało powiedzieć, że ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego był jednym z głośniejszych wydarzeń tego roku. Para stanęła na ślubnym kobiercu w sierpniu i już wtedy media spekulowały na temat stanu błogosławionego aktorki. Choć Antek i Asia nie zabierali głosu w tej sprawie, a nawet zaprzeczali doniesieniom o ciąży, to informacja o stanie błogosławionym aktorki wypłynęła w związku z problemami w rodzinie Opozdy.

Zobacz także: Ojciec Joanny Opozdy zdradził, że jego córka jest w ciąży.

Joasia Opozda i Antek Królikowski.
Opozda i Królikowski pobrali się w sierpniu 2021 roku.

Niedługo po tym, sami zainteresowani potwierdzili, że już niebawem na świecie pojawi się ich pociecha, publikując na swoich profilach obszerne oświadczenia.

Zobacz także: Opozda i Królikowski potwierdzili ciążę! Przeczytajcie oświadczenia.

Choć Joasia unika teraz rozgłosu, to nie mogło jej zabraknąć na premierze filmu Brigitte Bardot Cudowna, w którym małżonka Królikowskiego wciela się w główną rolę. Asia na ściance wyglądała obłędnie. Ciąża wyraźnie jej służy.

Joanna Opozda w ciąży na Festiwalu Filmowym

W piątek, 8 października odbył się 37. Warszawski Festiwal Filmowy, na którym nie mogło zabraknąć Joanny Opozdy. Muza reżysera Lecha Majewskiego była najchętniej fotografowaną gwiazdą wieczoru. Granatowy garnitur idealnie podkreślił urodę Asi. Niemniej jednak luźna marynarka zakrywała ciążowe krągłości.

Asia Opozda
Joasia Opozda na Festiwalu Filmowym.

Jak podkreśliła Joanna na swoim Instagramie po premierze filmu ze swoim udziałem, na to wydarzenie czekała trzy długie lata. Jednak jak podkreśliła, było warto! My nie możemy się już doczekać, aż zobaczymy film z Joanną Opozdą w roli głównej!

Źródło: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry