Połącz się z nami

Ciężarna Rozenek chwali się wyjątkowym prezentem! Taki mąż to skarb!

Z życia gwiazd

Ciężarna Rozenek chwali się wyjątkowym prezentem! Taki mąż to skarb!

Święto zakochanych to okazja do obdarowania bliskiej osoby wyjątkowym prezentem! Zobaczcie, co kupił Radosław Majdan swojej ukochanej żonie! Ciężarna Rozenek chwali się ogromnym bukietem! Taki mąż to skarb!

Małgorzata i Radosław już niedługo zostaną rodzicami. Dumny przyszły ojciec nie zapominał o swojej żonie i obdarował ją ogromnym bukietem, ale to jego komentarz pod zdjęciem wzrusza do łez!

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław to przykład pary, od której szczęście aż bije po oczach. Małżeństwo poznało się w 2013 roku i już od pierwszego spotkania wiedzieli, że są sobie pisali. Gosia i Radosław w 2016 roku wzięli ślub pieczętujący niż swoją ogromną miłość.

Na początku grudnia ubiegłego roku świat polskiego show-biznesu obiegła sensacyjna wiadomość o ciąży Małgorzaty! Po wielu latach starań Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław już za kilka miesięcy powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Małżeństwo nigdy nie ukrywało, że jest to ich największe marzenie, a droga do tego momentu była trudna. Jak sami przyznają, ich dziecko przyjdzie na świat dzięki metodzie in vitro.

Ciężarna Rozenek chwali się ogromnym bukietem.

Od kiedy Małgosia i Radek związali się ze sobą, nie podlega wątpliwościom, że są bardzo zgranym duetem. To jak nawzajem się uzupełniają, pokazali widzom m.in. w programie „Azja Express”, w którym zostali ulubioną parą widzów i internautów.

Poza kamerami miłość w domu Majdanów wciąż rozkwita. Radosław doskonale, wie jak zrobić przyjemność swojej żonie. Ciężarna Rozenek pochwaliła się na swoim Instagramie prezentem, jaki dostała od swojego męża z okazji Dnia Zakochanych.

„Budzę się rano a tu… 😁❤️ kocham Go ❤️❤️❤️”– podpisała czule zdjęcie z ogromnym bukietem raz w kształcie serca

To, że bukiet pięknych kwiatów robi wrażenie, jest oczywiste, ale to właśnie komentarz Radosława pod zdjęciem wzrusza do łez.

„Bo teraz serca masz dwa…💕”

Taki mąż to skarb! Ciężarna Rozenek-Majdan z pewnością może być dumna z Radosława!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry