Połącz się z nami

Ciężarna Rozenek eksponuje brzuch w dopasowanej sukience!

Moda i uroda

Ciężarna Rozenek eksponuje brzuch w dopasowanej sukience!

Małgorzata Rozenek już za kilka miesięcy powita na świecie pierwsze wspólne dziecko z mężem Radosławem. Od kilku dni media żyją ciążą szczęśliwego małżeństwa, a przyszła mama pochwaliła się błogosławionym stanem, podkreślając wystający brzuch dopasowaną sukienką! Ciężarna Rozenek eksponuje brzuch!

Kilka dni temu na światło dziennie wyszła bardzo ciekawa informacja o ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan. Dla męża Perfekcyjnej – Radosława to pierwsze dziecko, a przyszli rodzice długo starali się, aby Małgosia była w ciąży. Zobaczcie, jak pięknie wygląda szczęśliwą przyszła mama i jaką sukienkę wybrała, aby pokreślić coraz bardziej wystający brzuszek!

Miłość między Małgosia a Radosławem zaczęła się kilka lat temu. Para w 2016 roku zdecydowała się wziąć ślub i od tego momentu nie cichły spekulacje, kiedy na świecie pojawi się pierwsze wspólne dziecko młodego małżeństwa. Zarówno Małgosia, jak i Radosław przyznawali w licznych wywiadach, że marzą o wspólnym potomku, ale niestety nie było to tak proste. Para zdecydowała się na zapłodnienie metodą in vitro i w końcu się udało!

W minioną niedzielę późnym wieczorem media obiegła informacja o ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan. Szczęśliwą nowinę zdradził przyjaciel rodziny, wokalista zespołu Ira. Od tego momentu nie ma dnia, w którym media nie rozpisują się o błogosławionym stanie Małgosi. Przyszli rodzice cieszą się swoim szczęściem i nie mogą doczekać wyjątkowego dnia, w którym powitają na świecie wspólne dziecko!

Ciężarna Rozenek eksponuje brzuch w dopasowanej sukience!

Małgorzata na swoim profilu w mediach społecznościowych zdecydowała się dodać pierwsze zdjęcie, które tak mocno podkreśliło jej błogosławiony stan. Przyszła mama zaprezentowała się swoim obserwatorom na zdjęciu przy świątecznym drzewku. Małgosia ubrała piękna, czerwoną i dopasowaną sukienkę, która wyeksponowała widoczny ciążowy brzuch. Szczęśliwa przyszła mama zdecydowała się na kreację o klasycznym kroju z długością za kolana.

https://www.instagram.com/m_rozenek/

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy cenę i jeśli jesteście zainteresowani sukienką, która zaprezentowała Małgosia, przy okazji eksponując ciążowy brzuch, możecie ją kupić już za 359 zł.

https://www.instagram.com/m_rozenek/

Jak Wam się podoba Małgosia na najnowszym zdjęciu? My musimy przyznać, że wygląda kwitnąco! Przyszłym rodzicom życzymy dużo miłości i szczęścia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry