Ciężarna uczestniczka “Rolnik szuka żony” ROZSTAŁA SIĘ Z ŻONĄ! Wydała oświadczenie!

15 listopada 2022
Przez: : M.J

Krystyna Kamińska z drugiej edycji programu Rolnik szuka żony, nie tak dawno na swoim Instagramie pochwaliła się, że niebawem zostanie mamą. Teraz odniosła się do swojego małżeństwa z Agnieszką. Choć większość internautów myślało, że obie panie niebawem będą się spełniać w nowej roli, to jak się okazuje, nie są już razem. Była uczestniczka show stacji TVP zdradziła również, że w ciążę zaszła po zakończonym związku.

Krystyna Kamińska w programie Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony to jedna z tych produkcji, po której jej uczestnicy mogą liczyć na rozgłos i rozpoznawalność. Jedną z kobiet, która zdecydowała się poszukać swojej drugiej połówki w programie Telewizji Polskiej była Krystyna Kamińska, która rywalizowała o względy Roberta. Kilka lat później okazało się, że pochodząca z Ukrainy uczestniczka jest w związku z kobietą.

ZOBACZ TAKŻE: Uczestniczka „Rolnik szuka żony” jest w ciąży! Trzy lata temu wzięła ślub z kobietą!

W 2020 roku panie pochwaliły się zawartym związkiem małżeńskim. Ślub odbył się w Edynburgu, a niedawno uczestniczka Rolnik szuka żony, podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie szczęśliwą nowiną. Wówczas pojawiło się mnóstwo gratulacji, które płynęły od internautów zarówno do Krysi, jak i do jej żony Agnieszki. Jak się jednak okazuje, panie nie są już razem, a o wszystkim poinformowała Krystyna na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Krystyna z Rolnik szuka żony rozstała się z Agnieszką

Po jakimś czasie od ogłoszenia przez Krystynę ciąży, na jej profilu pojawiło się oficjalne oświadczenie w sprawie związku z Agnieszką. Jak słyszymy, w ciążę zaszła już po rozstaniu z żoną.

ZOBACZ TAKŻE:  Krystyna i jej niesamowita metamorfoza – internauci oniemieli z zachwytu!

Słuchajcie, postanowiłam to ogłosić, ponieważ Agnieszka dostaje bardzo dużo gratulacji z powodu mojej ciąży. Niestety fakt jest taki, że z Agnieszką nie jesteśmy razem i moja ciąża zadziała się już po naszym rozstaniu. Nie mówiłam o tym, ponieważ nie było takiej potrzeby, lecz Aga czuje się źle z faktem, że dostaje te gratulacje”

Jak również dodała, do rozstania doszło już jakiś czas temu i wszyscy jej bliscy są o tym poinformowani. Tym samym chciała uciąć wszelkie spekulacje na temat związku z Agnieszką.

“W związku z tym chcę powiedzieć, że coś się zaczyna, coś się kończy. Nie jest to już dla moich najbliższych znajomych sekret, że nie jesteśmy razem, lecz dla tych, kto jeszcze nie wie… właśnie nagrywam ten film”

Ciężarna uczestniczka “Rolnik szuka żony” ROZSTAŁA SIĘ Z ŻONĄ/fot. Instagram

Nie da się ukryć, że ta wiadomość zasmuciła wiele osób, które trzymały kciuki za małżeństwo dziewczyn. Pod nagraniem nie zabrakło pozytywnych wpisów, w których internauci dodają otuchy przyszłej mamie.

“Mimo wszystko gratulacje i trzymam kciuki żeby się ułożyło :)”

“Tak jak mówisz coś się kończy aby coś się zaczęło. Jesteś silna babka i zobaczysz będzie pięknie”

“Smutno…kibicowałam wam”

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej