Cleo może pochwalić się rewelacyjną figurą. Co jest tego zasługą? Artystka zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki!

11 marca 2023
Przez: : M.J

Choć Cleo zawsze zaliczała się grona kobiet o szczupłej budowie ciała, w pewnym momencie sporo schudła. Co zrobiła, by zrzucić zbędne kilogramy? Jak się okazuje artystka wyeliminowała ze swojej diety zaledwie kilka produktów. Zobaczcie!

Kilka słów na temat Cleo

Cleo, a tak właściwie Joanna Klepko urodziła się 25 czerwca 1983 roku w Szczecinie. To znana i utalentowana, polska piosenkarka, autorka tekstów i co ciekawe – projektantka mody. Z wykształcenia jest architektem krajobrazu. Swoją największą karierę rozpoczęła zaraz po nagraniu z Donatanem piosenki pt. My Słowianie. Artystka właśnie tym utworem reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji. Artystka wciąż cieszy się ogromną popularnością, a jej profil na Instagramie zgromadził ponad 990 tys. osób! Mogliśmy również obserwować ją w takich programach telewizyjnych, jak Taniec z gwiazdami, czy The Voice Kids. Jest także laureatką wielu muzycznych nagród.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Cleo nie nosi rozpuszczonych włosów? Artystka zdradziła prawdę!

Dieta

Choć Joanna nigdy nie należała do grona osób otyłych, w pewnym momencie swojej kariery sporo schudła. Jak się okazało, piosenkarka pozbyła się zbędnych kilogramów, a jej obecna sylwetka naprawdę robi wrażenie. Artystka w jednym z wywiadów zdradziła, jak udało się jej schudnąć. Jak się okazuje, nie było to bardzo trudne choć wymagało od niej niemałej determinacji z racji odrzucenia kilku produktów, które uwielbiała jeść:

“Faktycznie schudłam. A wynika to z tego, że przestałam jeść kluski, makarony i chleb, który kocham. Stwierdziłam, że po prostu trzeba się oduczyć pewnych nawyków żywieniowych i muszę przyznać, że lepiej teraz się czuję i mam więcej energii” – zdradziła Cleo w rozmowie z Faktem.

Artystka Cleo
Cleo

Źródło: Instagram Cleo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej