Dlaczego Cleo nie nosi rozpuszczonych włosów? Artystka zdradziła prawdę!

Słowa kluczowe:
cleoInstagramwłosy
27 marca 2021
Przez: : MC

Wizerunek sceniczny Cleo jest charakterystyczny, szczególnie jeśli chodzi o fryzurę. Zapewne z wielu z Was zastanawiało się, dlaczego Cleo nie nosi rozpuszczonych włosów. Znamy odpowiedź!

View this post on Instagram

A post shared by CLEO (@cleo_don)

Zobacz także: Cleo komentuje piosenkę Rafała Brzozowskiego

Kariera Cleo

Cleo, a tak właściwie Joanna Klepko to znana i uwielbiana piosenkarka, autorka tekstów i co ciekawe, projektantka mody. Swoją popularność zyskała nagrywając wspólnie z Donatanem piosenkę My Słowianie, z którą reprezentowała nasz kraj w konkursie Eurowizji. Cleo mogliśmy zobaczyć również w kilku programach telewizyjnych, takich jak Taniec z gwiazdami czy The Voice Kids, w którym występuje w roli jurorki. Joanna ma na swoim koncie również mnóstwo osiągnięć i nagród. Jest m.in. laureatką Telekamer, Super Jedynki i Eska Music Awards.

Cleo cieszy się również ogromną popularnością w mediach społecznościowych, a na samym Instagramie profil artystki obserwuje prawie milion osób, co jest niezwykle imponującym wynikiem.

View this post on Instagram

A post shared by CLEO (@cleo_don)

Zobacz także: Dieta Cleo

Dlaczego Cleo nie rozpuszcza włosów

Nie da się ukryć, że Cleo słynie ze swojego wizerunku scenicznego, szczególnie jeśli chodzi o włosy. Joanna występuje bowiem zwykle w wysokim kucyku, bądź warkoczu. Rzadko jednak możemy zobaczyć artystkę w rozpuszczonych włosach. Dlaczego? Okazuje się, że Cleo bardzo ceni sobie wygodę. W rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post wyznała, że jest bardzo energiczną osobą, a rozpuszczone włosy tyko się plączą, wchodzą do buzi i zawijają się w mikrofon.

“Pojawiałam się na scenie w rozpuszczonych włosach i nie polecam. Jestem osobą bardzo dynamiczną i rozpiera mnie energia. W momencie kiedy mam rozpuszczone włosy to wszystko mam we włosach, na buzi. Wszystko plącze się w mikrofon. Dramat. Więc ja jednak jestem zwolenniczką kuca, to jest bardzo wygodne” – wyznała Cleo w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post.

Spodziewaliście się?

źródło: Instagram Cleo_don

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej