Dlaczego Cleo nie nosi rozpuszczonych włosów? Artystka zdradziła prawdę!

Słowa kluczowe:
cleofryzuryInstagramwłosy
18 marca 2023
Przez: : M.J

Wizerunek sceniczny Cleo jest charakterystyczny, szczególnie jeśli chodzi o fryzurę. Zapewne z wielu z Was niejednokrotnie zastanawiało się, dlaczego Cleo nie nosi rozpuszczonych włosów? Jeśli tak, mamy dla Was odpowiedź! Zobaczcie, co jest tego powodem.

Kariera Cleo

Cleo, a tak właściwie Joanna Klepko to znana i uwielbiana piosenkarka, autorka tekstów i co ciekawe, projektantka mody. Swoją popularność zyskała nagrywając wspólnie z Donatanem piosenkę My Słowianie, z którą reprezentowała nasz kraj w konkursie Eurowizji. Cleo mogliśmy zobaczyć również w kilku programach telewizyjnych, takich jak: Taniec z gwiazdami czy The Voice Kids, w którym występuje w roli jurorki. Joanna ma na swoim koncie również mnóstwo osiągnięć i nagród. Jest m.in. laureatką Telekamer, Super Jedynki i Eska Music Awards.

Cleo cieszy się również ogromną popularnością w mediach społecznościowych, a na samym Instagramie profil artystki obserwuje prawie milion osób, co jest niezwykle imponującym wynikiem.

ZOBACZ TAKŻE: Cleo może pochwalić się rewelacyjną figurą. Co jest tego zasługą? Artystka zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki!

Dlaczego Cleo nosi spięte włosy?

Nie da się ukryć, że Cleo słynie ze swojego wizerunku scenicznego, szczególnie jeśli chodzi o włosy. Joanna występuje bowiem zwykle w wysokim kucyku, bądź warkoczu. Rzadko jednak możemy zobaczyć artystkę w rozpuszczonych włosach. Dlaczego? To pytanie na pewno niejednokrotnie nurtowało jej fanów.

Piosenkarka Cleo
Cleo

Okazuje się, że Cleo bardzo ceni sobie wygodę. W rozmowie z reporterką serwisu Jastrząbpost, w jednym z wywiadów, wyznała, że jest bardzo energiczną osobą, a rozpuszczone włosy tyko się plączą, wchodzą do buzi i zawijają się w mikrofon.

“Pojawiałam się na scenie w rozpuszczonych włosach i nie polecam. Jestem osobą bardzo dynamiczną i rozpiera mnie energia. W momencie kiedy mam rozpuszczone włosy to wszystko mam we włosach, na buzi. Wszystko plącze się w mikrofon. Dramat. Więc ja jednak jestem zwolenniczką kuca, to jest bardzo wygodne”wyznała Cleo.

Spodziewaliście się? A Wy w jakim wydaniu wolicie Cleo?

Źródło: Instagram Cleo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej