Cleo w ogniu krytyki internautów! Wszystko w obawie o dobro środowiska!

5 sierpnia 2022
Przez: : KS

Cleo zdecydowanie podpadła internautom, którzy nie szczędzili rozgoryczenia w komentarzach pod jednym z jej postów w social mediach. Zarzucili jej między innymi to, że nie dba o środowisko i niepotrzebnie zanieczyszcza środowisko!

Informacje o Cleo

Nie da się ukryć, że Joanna Klepko od dłuższego czasu utrzymuje się w czołówce najbardziej znanych oraz lubianych piosenkarek w Polsce. Trzeba przyznać, że duży wpływ na rozwój jej kariery miały występy z Donatanem. Jednakże, od kilku lat artystka sama pracuje na swoje dobre imię i wychodzi jej to naprawdę dobrze.

Co jakiś czas na rynku muzycznym ukazują się nowości serwowane od blond piękności, co jest prawdziwym miodem na serce jej fanów. Utwory Cleo często znajdują miejsce na karta hitów na czasie.

Niestety, w ostatnim czasie piosenkarka podpadła znacznej części internautów!

Zobacz także: Dlaczego Cleo rzadko ma rozpuszczone włosy? Artystka zdradziła!

Cleo poróżuje prywatnym samolotem

Cleo jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Często zamieszcza tam zdjęcia z koncertów, pokazuje, jak wyglądają przygotowania do nich oraz praca nad nowymi utworami. Pod jednym z ostatnich zdjęć, które zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdradziła, że pomiędzy koncertami przemieszcza się prywatnym samolotem.

Cleo samolot
Jurorka The Voice Kids podróżuje prywatnym samolotem

Ta informacja zdecydowanie nie spodobała się dużej części internautów. W komentarzach pojawiło się wiele głosów, które zarzuciły artystce, że nie przyczynia się do zanieczyszczania środowiska. Komentujący porównali ją nawet do Taylor Swift, którą także dopadły podobne zarzuty.

Niektóre z wypowiedzi pod zdjęciem z samolotem, którym porusza się Cleo brzmią:     

„Mmm ekologicznie”

„Polska Taylor Swift się znalazła”

„Serio ze Świnoujścia do Koszalina potrzebny jest samolot?”

Niewątpliwie, niektóre z tras, które wokalistka pokonuje samolotem zdecydowanie nie należą do najdłuższych. To jeden z głównych zarzutów internautów.

Waszym zdaniem Cleo powinna przemieszczać się samolotem, czy lepiej aby postawiła na inny środek transportu?

źródło: Instagram Cleo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej