Co czeka nas latem? Wizja Jackowskiego już się sprawdza!

13 maja 2022
Przez: : B.Z

Co czeka nas latem? Krzysztof Jackowski już wie i postanowił podzielić się swoją nową wizją ze wszystkimi Polakami. Najpopularniejszy polski jasnowidz nie owijał w bawełnę i powiedział wprost, jaka aura czeka nas w najbliższych dniach. Jakie natomiast będzie lato? Prognozy Jackowskiego nie muszę się spodobać wszystkim…

Co czeka nas latem? Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości. Zacznie się już niebawem

Krzysztof Jackowski to niewątpliwie najpopularniejszy polski jasnowidz, którego przepowiednie cieszą się wielkim zainteresowaniem i często jest o nich bardzo głośno. On sam z kolei uważa, że wiele z nich rzeczywiście się sprawdza. Jak będzie tym razem? Póki co wiele wskazuje na to, że Jackowski po raz kolejny się nie pomylił!

Jasnowidz Jackowski swoimi wizjami i przepowiedniami najczęściej dzieli się za pomocą serwisu YouTube, gdzie prowadzi transmisje na żywo dla swoich widzów. Tym razem udzielił jednak wypowiedzi dla “Super Expressu”. Mówił tam o pogodzie, jaka czeka nas w najbliższym czasie. Co ciekawe, można śmiało stwierdzić, że wizja już zaczęła się sprawdzać. Mianowicie, na łamach wspomnianego portalu mówił, że “kilka dni po majówce przyjdzie takie pierwsze, istotne ciepło”. Właśnie to obserwowaliśmy w ostatnich dniach. Gdzieniegdzie natomiast niebawem spodziewany jest deszcz. To także pokrywa się z niedawnymi słowami jasnowidza:

Jest to naturale, ale w drugiej połowie maja 2022 będzie deszcz. Druga połowa maja będzie dość mokra. To będzie czas ulew i deszczy. Będzie trwał tydzień.

ZOBACZ TAKŻE: “Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16”: Kto wygra program?

Szybka poprawa pogody i ciepłe lato

Mimo zapowiadanej ulewnej drugiej połowy maja, później pogoda ma dość szybko się poprawić. Lato zdaniem Jackowskiego będzie naprawdę ciepłe. Jackowski mówił:

Po nim (maju – przyp. red.) przyjdzie w końcu ciepłe lato. Ocieplenie nastąpi dość szybko.

Czy pogodowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego rzeczywiście się sprawdzi? Druga połowa miesiąca rozpocznie się już lada dzień. Jeśli wierzyć słowom jasnowidza, na ten czas warto przygotować kurtki przeciwdeszczowe i parasole. Lepiej zawczasu wyciągnąć je z szafy…

źródło: o2.pl, Super Express; foto: YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej