Połącz się z nami

Co na związek Angeliny i Colina mówią ich byli partnerzy Alicja Bachleda- Curuś i Brad Pitt?

Z życia gwiazd

Co na związek Angeliny i Colina mówią ich byli partnerzy Alicja Bachleda- Curuś i Brad Pitt?

Angelina Jolie i Colin Farrell postanowili odnowić znajomość sprzed lat. Poznali się parę lat temu na planie filmu „Alexander”.

Para poznała się przed laty na planie filmowy, już wtedy mocno między nimi zaiskrzyło. Po tym, jak Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się, aktorka postanowiła odnowić znajomość z poznanym niegdyś Colinem Farrellem. Zagranicznym mediom udało się dowiedzieć, że para spotyka się ze sobą od dwóch miesięcy.  Całkiem niedawno paparazzi udało się uchwycić chwilę podczas obiadu Angeliny i Colina, podczas którego mieli rzekomo omawiać projekty filmowe.

Angelina od dawna była zauroczona Collinem, ale miała innego partnera, natomiast teraz nie ma żadnych przeszkód ku temu, aby się mogli spotykać. Angelina od 2016 roku nie jest już w związku z Bradem Pittem, a kilka miesięcy temu otrzymała rozwód, natomiast Farrell mimo bardzo zawiłego życia uczuciowego, obecnie jest sam.  Jolie jest znana z tego, że zawsze otrzymuje to, czego zapragnie.     

Całkiem niedawno snuto plotki, iż Angelina ma romans z „tajemniczym milionerem”, jednak jak się okazuje nie jest to żaden „tajemniczy milioner” lecz Colin Farrel.

Angelina i Colin nie komentują informacji na temat ich związku, natomiast Jolie delikatnie podsyca plotki.

Farrel miał okazję poznać dzieci Angeliny i Brada, podczas premiery filmu „Dumbo”, w którym wspólnie zagrali.  

View this post on Instagram

#Bradpitt #2007

A post shared by Brad Pitt (@bradpittoffcial) on

Brad Pitt nie jest zbytnio zadowolony z tego, że matka jego dzieci spotyka się z Collinem. Spowodowane jest to przeszłością Farrera, a dokładniej problemami  z nadużywaniem alkoholu i narkotyków.  Co prawda jest on już od wielu lat czysty, ale Pittowi nie podoba się to, że taka osoba będzie spędzała większość czasu z jego dziećmi.

View this post on Instagram

Driving to watch the Oscars ✨✨✨

A post shared by Alicja Bachleda (@alicjabc) on

Ciekawe, co ma do powiedzenia na temat tej pary Alicja Bachleda-Curuś, ale tego jeszcze nie wiemy. Alicja nie wypowiedziała się nigdzie publicznie na temat plotek, które donoszą media. Przypomnijmy, Alicja była ponad trzy lata w związku z Collinem Farrellem, a owocem ich miłości jest syn Henry Tadeusz Farrell.  Jak możemy się domyślić, teraz każdy wywiad z Bachledą- Curuś będzie stekiem pytań dotyczących ojca jej syna.

Jak myślicie są parą, czy to tylko relacje czysto zawodowe?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry