Połącz się z nami

Co stało się z gwiazdami reality show Big Brother?!

Rozrywka

Co stało się z gwiazdami reality show Big Brother?!

Cała Polska śledziła losy uczestników reality show. Emisja pierwszej edycji Big Brothera była przełomem w polskiej telewizji. Jak żaby po deszczu, powstawały kolejne tego typu produkcje i na stałe weszły do ramówek stacji telewizyjnych. Big Brother przez kilka lat cieszył się wielką popularnością. Co teraz dzieje się z uczestnikami tego programu? Będziecie zaskoczeni!


Klaudiusz Sevković
Uczestnik pierwszej edycji Big Brother. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci. Z zawodu Klaudiusz jest kucharzem i przez jakiś czas miał swój program kulinarny w TVN. Po programie wydał płytę „Optymista”, jest on także autorem dwóch książek. Jakiś czas temu został współwłaścicielem lokalu „Café Verdi” na Śląsku.

Janusz Dzięcioł
Zwycięzca pierwszej polskiej edycji Big Brothera. Przed wejściem do programu był Strażakiem Miejskim w Świeciu. Udzielał się jako polityk i w 2011 roku został wybrany na posła. W programie wygrał 500 tysięcy złotych, za co wybudował dom i pomógł finansowo córce. W tej chwili jest na emeryturze.

Karolina Pachniewicz
Również, uczestniczka pierwszej edycji domu Wielkiego Brata. Dziewczyna, która jednych bawiła do łez, a drugich drażniła. Była w show w związku z Grzegorzem Mielcem. Od dawna, pochodząca z Olsztyna Pachniewicz, nie szuka rozgłosu. Prowadzi swojego bloga, na którym możemy znaleźć modowe stylizacje. Jednak od jakiegoś czasu dochodzą wiadomości, że mieszka i pracuje w Manchesterze.

Jolanta Rutowicz
To ona zgarnęła główną nagrodę w czwartej edycji Big Brothera. Jej znakiem rozpoznawczym była opalenizna, tandetne ubrania i makijaż oraz różowy koń. Jola ostatnio pochwaliła się, sesją do amerykańskiego magazynu modowego. Po „starej” Joli i jej różowym koniu nie zostało ani jednego śladu!

Manuela Michalak
Dzięki programowi zyskała ogromną popularność, do dziś ludzie rozpoznają ją na ulicy. Uczestniczka rok temu skończyła psychologię, na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mieszka obecnie w Luboniu, jest właścicielką salonu fryzjerskiego i dyrektorem firmy zajmującej się handlem włosów do przedłużania.Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry