Co stało się z gwiazdami reality-show “Big Brother”?! Na pewno doskonale ich pamiętacie!

20 lutego 2019
Przez: : M.J

Cała Polska śledziła losy uczestników tego reality-show. Emisja pierwszej edycji Big Brothera była przełomem w polskiej telewizji. Jak żaby po deszczu, powstawały kolejne tego typu produkcje i na stałe weszły do ramówek stacji telewizyjnych. Big Brother przez kilka lat cieszył się wielką popularnością. Co teraz dzieje się z uczestnikami tego programu? Będziecie zaskoczeni!

Big Brother

Reality-show, w którym grupa nieznanych sobie ludzi zamieszkiwała w podwarszawskiej willi po raz pierwszy na naszych ekranach zawitało w 2001 roku. Choć kolejne stacje telewizyjne decydowały się na emisję programu, to TVN po latach ponownie reaktywował program Big Brother, który na naszych ekranach leciał od 17 marca do 15 grudnia 2019 roku. Nie brakuje osób, które na pewno pamiętają uczestników pierwszych edycji. Co dzieje się w ich życiu po latach? Zobaczcie!

Co stało się z gwiazdami reality-show Big Brother?

Klaudiusz Sevković

Uczestnik pierwszej edycji Big Brother. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci. Z zawodu Klaudiusz jest kucharzem i przez jakiś czas miał swój program kulinarny w TVN. Po programie wydał płytę Optymista, jest on także autorem dwóch książek. Jakiś czas temu został współwłaścicielem lokalu Café Verdi na Śląsku.

Klaudisz i Dawid podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Dawid Podsiadło i Klaudiusz Sevković podczas finału WOŚP!

Janusz Dzięcioł

Zwycięzca pierwszej polskiej edycji programu Big Brother. Przed wejściem do programu był Strażakiem Miejskim w Świeciu. Udzielał się jako polityk i w 2011 roku został wybrany na posła. W programie wygrał 500 tysięcy złotych, za co wybudował dom i pomógł finansowo córce. 6 grudnia 2019 roku doszło do tragicznego wypadku. Zwycięzca pierwszej edycji reality-show Big Brother zginął w wypadku samochodowym na niestrzeżonym przejeździe kolejowym.

Zobacz także: Nie żyje Janusz Dzięcioł. Zwycięzca Big Brothera zginął w wypadku

Nie żyje Janusz Dzięcioł z pierwszej edycji programu Big Brother.
Janusz Dzięcioł zginął 6 grudnia 2019 roku.

Karolina Pachniewicz

Również, uczestniczka pierwszej edycji domu Wielkiego Brata. Dziewczyna, która jednych bawiła do łez, a drugich drażniła. Była w show w związku z Grzegorzem Mielcem. Od dawna, pochodząca z Olsztyna Pachniewicz, nie szuka rozgłosu. Prowadzi swojego bloga, na którym możemy znaleźć modowe stylizacje. Jednak od jakiegoś czasu dochodzą wiadomości, że mieszka i pracuje w Manchesterze.

Jolanta Rutowicz

To właśnie Rutowicz zgarnęła główną nagrodę w czwartej edycji programu. Jej znakiem rozpoznawczym była opalenizna, tandetne ubrania i makijaż oraz różowy koń. Jola jakiś czas temu pochwaliła się, sesją do amerykańskiego magazynu modowego, bo to właśnie za oceanem teraz mieszka. Po „starej” Joli i jej różowym koniu nie zostało ani jednego śladu!

Jola Rutowicz z programu Big Brother.
Jola Rutowicz przeszła wielką metamorfozę!

Manuela Michalak

Dzięki programowi zyskała ogromną popularność i do dziś ludzie rozpoznają ją na ulicy. Uczestniczka pierwszej edycji reality-show skończyła psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mieszka obecnie w Luboniu, jest właścicielką salonu fryzjerskiego i dyrektorem firmy zajmującej się handlem włosów do przedłużania.

Byliście fanami pierwszej edycji programu Big Brother? Kto był Waszym ulubionym uczestnikiem?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej