Połącz się z nami

Co z rozwodem Wiśniewskich? Jest komentarz Dominiki!

News

Co z rozwodem Wiśniewskich? Jest komentarz Dominiki!

 Rozwodem Wiśniewskich media żyją od kilku miesięcy.  Od wyjawienia przez Dominikę informacji o złożonym pozwie przez Michała sporo się wydarzyło. Od kilku dni spekuluje się, że małżeństwo postanowiło zawalczyć o siebie. Teraz głos postanowiła zabrać Dominika!

Zaraz po odpadnięciu Dominki Tajner- Wiśniewskiej z „Tańca z Gwiazdami”, celebrytka podzieliła się ze swoimi fanami smutną wiadomością o rozwodzie. Na swoim profilu na Facebooku zamieściła informację o złożonym przez jej męża pozwie rozwodowym. Od tej chwili w mediach aż huczy od informacji na temat Wiśniewskich.

https://www.instagram.com/p/BCk4fythrc5/

W międzyczasie Dominika przeżyła chwile grozy o życie swojego syna, który trafił w ciężkim stanie do szpitala. W tych momentach Michał był wielkim wsparciem dla żony. Od tego czasu w mediach pojawiły się spekulacje na temat powrotu Wiśniewskich do siebie.

Oliwy do ognia dolała ostatnio informacja na temat tatuażu Dominiki, o czym pisaliśmy tutaj.  Menadżerka celebrytki zamieściła na swoim profilu zdjęcie z wyjazdu, na którym pozuje z Wiśniewską. Uwagę przykuwa ręką Dominiki, na której wyraźnie widać tatuaż z napisem „Michał”. Jakiś czas temu Dominika zamieściła relację z usuwania pamiątki po mężu, zaczęto zatem plotkować na temat tego, że Wiśniewska poprawiła sobie tatuaż, co mogłoby oznaczać powrót do męża.

https://www.instagram.com/p/BylJhZHIxgz/?utm_source=ig_embed

Ponadto przyjaciel Dominiki, Qczaj, ponoć wyznał, że pozew rozwodowy został złożony nieprzemyślane.

Tym razem do spekulacji postanowiła odnieść się żona Wiśniewskiego. Jej słowa nie pozostawiają żadnych złudzeń:

„To bzdura! Normalnie rozmawiamy z Michałem, ale nie ma mowy o powrotach. Rozwód będzie.”

Niestety wszystko wskazuje na to, że fani małżeństwa Wiśniewskich nie mają co liczyć na ich powrót.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry