Połącz się z nami

Dominika Tajner POPRAWIŁA tatuaż z imieniem męża! ROZWODU nie będzie?!

Z życia gwiazd

Dominika Tajner POPRAWIŁA tatuaż z imieniem męża! ROZWODU nie będzie?!

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski to wciąż gorący temat. Ich rozwód zaskoczył chyba każdego, a najbardziej samą Dominikę, która się tego kompletnie nie spodziewała. Teraz Tajner znowu zaskoczyła wszystkich! Wszystko wskazuje na to, że celebrytka, która nie dawno usuwała tatuaż z imieniem Wiśniewskiego, poprawiła go na nowo! Czyżby para miała zamiar się pogodzić? Zobaczcie!

Media wciąż się zastanawiają, co było przyczyną rozpadu małżeństwa Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego. Wszystko wskazywało na to, że rozstanie pary jest nieuniknione zwłaszcza po tym, jak Tajner wybrała się na laserowe usuwanie tatuażu z imieniem Wiśniewskiego, czym pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych. Miał być to zapewne kolejny krok do tego, aby zakończyć pewien rozdział w życiu, o którym bez wątpienia tatuaż z napisem „Michał” przypominał Dominice.

Ostatnimi czasy jednak, relacje pomiędzy byłymi małżonkami się nieco poprawiły. Michał wspierał dzielnie Dominikę, kiedy jej syn leżał w szpitalu, ale był też gościem na ślubie ojca celebrytki, Apoloniusza Tajnera. Jakiś czas temu przyjaciel Dominiki, Qczaj miał powiedzieć prasie, że parze na nowo zaczęło się układać i podobno dał do zrozumienia, że ich rozwód może nie dojść do skutku.

Czy możliwe, że małżonkowie po burzliwym kryzysie postanowili jeszcze raz dać sobie szansę i zawalczyć o miłość?

Teraz spostrzegawczy internauci znaleźli kolejny dowód na to, że Dominika i Michał próbują po raz kolejny naprawić swój związek! Celebrytka na swoim profilu w sieci pochwaliła się wakacjami w Tunezji. Wybrała się tam wraz ze swoimi przyjaciółmi. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby uwagi internautów nie przykuł jeden szczegół!

Dominika publikując zdjęcie z koloseum, wywołała poruszenie wśród swoich fanów, a wszystko za sprawą jej tatuażu, który jeszcze nie dawno miał zniknąć z jej przedramienia. Na fotografii widać wyraźnie tatuaż z napisem „Michał” i wszystko wskazuje na to, że Dominika musiała go poprawić, ponieważ po zabiegu laserowego usuwania był on już niemal niewidoczny na ręce Dominiki, a teraz wygląda na świeżo wytatuowany!

Dominika musiała albo przestać go usuwać, albo wydziarała sobie imię Wiśniewskiego na nowo. Może jest to znak, że małżonkowie faktycznie postanowili dać sobie kolejną szansę i ratować swój związek?

Jak myślicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry