Co ze związkiem Lipińskiej i Barona? Zapadła decyzja!

19 stycznia 2021
Przez: : MC

Co ze związkiem Lipińskiej i Barona? Na jakim etapie jest ich relacja? Okazuje się, że byli kochankowie wszystko sobie wyjaśnili. Poznajcie szczegóły!

Blanka i Baron tworzyli swego czasu najgorętszą parę w polskim show-biznesie. Internauci z zapartym tchem śledzili losy pary, która ochoczo dzieliła się swoim życiem prywatnym. Nie da się ukryć, że oboje zyskali dodatkową popularność dzięki związkowi. Mało kto spodziewał się, że ich relacja zakończy się tak szybko.

https://www.instagram.com/p/CC8sLovF41_/

Warto wspomnieć, że Blanka jak i Baron na początku sprytnie ukrywali swoje uczucie. Mimo wielu spekulacji i podejrzeń skutecznie chowali swoje życie prywatne przed mediami. Dopiero po czasie oficjalnie potwierdzili, że są razem. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dzielili się swoją miłością z obserwatorami. Aktywnie relacjonowali swoje podróże i przygody.

Zobacz także: Lipińska przeżyła chwile grozy! To dlatego pozbyła się prezentu od Barona!

https://www.instagram.com/p/CDYnLXLFfXi/

Co ze związkiem Lipińskiej i Barona?

Nikt nie spodziewał się tak szybkiego zakończenia związku Blanki i Barona. Pierwsze spekulacje na temat ich rozstania pojawiły się, kiedy pisarka wyruszyła do Egiptu. Zaniepokojeni internauci zauważyli, że Lipińska wybrała się w podróż sama. Niedługo później na łamach magazynu “Gala” wyznała:

„Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu.”

Nie da się ukryć, że wielu obserwatorów pary wciąż ciekawi co ze związkiem Lipińskiej i Barona. W sieci nie milkną plotki dotyczące ich rzekomego zejścia się tym bardziej, że pisarka przebywa obecnie na Malediwach. W związku z wyjazdem zrodziło się pytanie, z kim wyjechała Blanka.

https://www.instagram.com/p/B-4z_GfF-BO/

Jak informuje serwis plotek.pl, głos w sprawie zabrała osoba z otoczenia Blanki, która szczegółowo wyjaśniła relację byłych kochanków. Okazuje się, że Blanka i Baron wciąż się przyjaźnią i mają ze sobą kontakt.

“Blanka jest sama, na Malediwy też wyjechała sama. A z Baronem się przyjaźni, ale nie ma mowy o powrocie. Bo oboje są na różnych etapach życia (…) Ona dobrze się czuła w stałym związku, Alek zaś nie był jeszcze gotowy na taki etap swojego życia. Blanka to rozumie, nie jest kobietą, która by kogokolwiek chciała zatrzymać na siłę” – wyznała znajoma Blanki w rozmowie z “Plotkiem“.

Osoba z otoczenia pisarki dodała także, że Lipińska postawiła na siebie i spełnia swoje marzenia.

Co myślicie o relacji Blanki i Barona?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej