Collins wyjawił nowe fakty o Komendzie: “On ma naprawdę poważne problemy na głowie”

24 maja 2023
Przez: : W.M.

Od pewnego czasu ponownie coraz głośniej jest o Tomaszu Komendzie. Na jaw wyszło, że mężczyzna zmaga się poważnymi problemami zdrowotnymi. Niedawno wypuszczony na wolność po niesłusznym skazaniu na karę więzienia 46-latek miał pojawić się na imprezie Fundacji Braci Collins, jednak ostatecznie nie zjawił się tam. Rafał Collins wyjawił, co dzieje się z Tomaszem Komendą.

Sprawą Tomasza Komendy do dziś żyje cała Polska. Przypominamy, że mężczyzna wiele lat temu został niesłusznie skazany i spędził 18 lat swojego życia w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Jego historia stała się głośna i poruszyła opinię publiczną. Co więcej, historia jego życia była inspiracją do stworzenia filmu “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”

Po kilkunastu latach spędzonych za kratami Komenda wyszedł na wolność i walczył o odszkodowanie.

 Niesłusznie skazany za morderstwo, którego nie popełnił, chciał dostać 18 milionów zadośćuczynienia i 800 tysięcy złotych odszkodowania. Jak już wiadomo, sąd przyznał mu 12 milionów i 813 533 złote.

Po tym, jak Komenda wyszedł na wolność, wiele ludzi miało nadzieję, że mężczyzna w końcu ułoży sobie życie. Tomasz zaczął spotykać się z Anną Werner i para spodziewała się nawet dziecka. Niedługo po tym, jak ich syn przyszedł na świat, Komenda zostawił rodzinę.

W ostatnim czasie Werner wydała głośne oświadczenie, w którym opowiedziała o kulisach ich związku i rozstania i wyjawiła, że Komenda jest chory.

Zobacz także: Bolesne oświadczenie partnerki Tomasza Komendy! Pisze o przemocy i porównuje go do Królikowskiego…

Collins o stanie Komendy

Po wyjściu Komendy z więzienia bracia Collins zatrudnili mężczyznę w swojej fundacji, jednak po tym, jak 46-latek otrzymał odszkodowanie, zrezygnował z pracy w fundacji.

Niedawno odbyła się impreza Fundacji Braci Collins, na której miał pojawił się Tomasz Komenda. Po tym, jak jednak nie pojawił się na balu, Rafał Collins zapytany został przez dziennikarza Faktu, czy wie co aktualnie dzieje się z Komendą.

„My konsekwentnie odmawiamy komentarza w tej sprawie. Mogę powiedzieć tylko tyle, że rozmawiałem z Tomkiem przedwczoraj. On ma teraz naprawdę poważne problemy na głowie” – powiedział Collins w rozmowie z Faktem

Rafał Collins dodał, że wkrótce zapewne wszyscy dowiemy się, co dzieje się z Tomaszem i zaapelował, aby dać mu spokój.

„Tomek potrzebuje teraz spokoju i obawiam się, że niedługo dowiecie się, dlaczego. Dajmy teraz temu człowiekowi spokój.”

Tomasz Komenda, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej