Połącz się z nami

Collins zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie! Ten gest chwyta za serce!

News

Collins zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie! Ten gest chwyta za serce!

Jeden z braci Collins na swoim profilu w mediach społecznościowych zaproponował Tomaszowi Komendzie zatrudnienie. Po ostatnich wydarzeniach, kiedy na jaw wyszło, że Komenda był wykorzystywany w swojej dotychczasowej pracy teraz jeden z braci postanowił mu pomóc! Zobaczcie! Collins zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie!

Tomasz Komenda po 6540 dniach opuścił więzienne mury. Mężczyzna został skazany za morderstwo, którego jak się okazało, nie popełnił. Tomasz spędził w więzieniu 18 lat i to właśnie w maju 2018 roku Sąd Najżywszy po wznowieniu postępowania go uniewinnił.

Komenda cały czas czeka na gigantyczne odszkodowanie, ale jego życie nie jest jak na razie usłane różami. Jak się okazuje, aktualnie nie ma on pracy, a, jak również wiadomo już niebawem przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Chociaż przez jakiś czas pracował w myjni samochodowej, to jak się okazuje, właściciele tego miejsce postanowili z niego zrobić sobie „wizytówkę”, aby przyciągnąć klientów:

„I jak się okazało, że przyciągam klientów, to nie wolno mi było zejść ze stanowiska, nawet żeby iść do łazienki. Dla pracodawcy liczył się zysk, a nie to, jak ja się czuję, więc się zwolniłem”– powiedział w rozmowie z portalem WP.pl.

Teraz Tomasz przyznaje, że jego sytuacja finansowa jest bardzo zła, a on sam nie ma z czego żyć. Rękę w stronę mężczyzny postanowił wyciągnąć jeden z braci Collins i zaproponował mu zatrudnienie! Zobaczcie!

Collins zaproponował pracę Tomaszowi Komendzie!

Już na wstępie Rafał zaznaczył, że zszokowała go informacja, którą przeczytał na temat pracodawcy Tomasza Komendy. Zaznaczył również, że doskonale rozumie, co znaczy być wykorzystywanym:

„Zszokowała mnie wypowiedź Tomka Komendy o tym, że na myjni pracodawca go wykorzystywał…niewiarygodne… Sam wiem jak to jest, byłem wykorzystywany przez pracodawcę podczas pracy na zmywaku.”

Następnie zaznaczył, że ma nadzieję, iż media społecznościowe pozwolą mu dotrzeć do Tomka, z którym nie ma się jak skontaktować. Co więcej, zaproponował mu uczciwie płatną pracę w swoim zespole:

„Tomku, nie znamy się i nie mam do ciebie kontaktu wobec czego napisze tutaj z nadzieją że wiadomość do ciebie dotrze. Chce ci zaoferować spokojną, legalną, przyjemną i uczciwie opłaconą pracę, u nas zawsze dodatkowa para rąk się przyda, a ktoś taki jak ty zasługuje przynajmniej na…spokój i porządną robotę. Zapraszam do nas”

Komentarze pod postem Rafała mówią same za siebie. Internauci zgadzają się, że w tych czasach mało jest ludzi o tak wielkim sercu.

Musimy przyznać, że jest to piękny gest ze strony braci Collins i mamy nadzieję, że ta wiadomość dotrze do Tomka Komendy, który bez wątpienia zasługuje na uczciwe zatrudnienie i godne życie!

Zobaczcie również: Bracia Collins o trudnym dzieciństwie: „Marzenia? Żeby nas policja nie zgarnęła”.

View this post on Instagram

Czytaliście książkę ?😈 Opinie ?

A post shared by Rafal Collins (@rafalcollins) on

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry