Połącz się z nami

Coming out polskiej Tik Tokerki! Co na to jej narzeczony?

Coming out Ewy Zawady

News

Coming out polskiej Tik Tokerki! Co na to jej narzeczony?

Polska TikTokerka przyznała się do związku z kobietą. Nie da się ukryć, ze coming out Ewy Zawady zaskoczył jej obserwatorów, szczególnie, że ich ulubienica niedawno zaręczyła się z … mężczyzną.

Kim jest Ewa Zawada?

Ewa zawada to jedna z najpopularniejszych TikTokerek w Polsce. Jej profil pod nazwą @dobrafaza obserwuje ponad 4,5 miliona użytkowników tej platformy i jest jednym z najczęściej oglądanych w Polsce. Oprócz wrzucanych tam filmików, Ewa udostępnia również odpłatnie poradniki, co robić, by osiągnąć sukces na TikToku. W zeszłym roku widzowie mogli poznać Zawadę w nowej roli, gdyż TikTokerka prowadziła  w programie ,,The Voice of Poland’’ tzw. ,,strefę TikToka’’.

Ewa prowadzi również swój profil na Instagramie pod nazwą @ewazawadza, który śledzi 385 tysięcy obserwujących.

Jakiś czas temu Zawada zwierzyła się swoim fanom, że boryka się z nerwicą lękową. Teraz po raz kolejny otworzyła się przed swoimi obserwatorami i zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem.

Ewa Zawada na Tik Toku
Co wiemy o Ewie Zawadzie z TikToka?

Coming out Ewy Zawady

TikTokerka zrobiła coming out i wyjawiła, że lata temu była w związku z kobietą! Jej wyznanie zaskoczyło wielu jej fanów tym bardziej, że całkiem niedawno Zawada wyznała, że zaręczyła się ze swoim chłopakiem Robertem.

„Zanim poznałam Roberta, byłam wręcz przekonana, że całe życie spędzę z kobietą. Nie wiem, czy kiedykolwiek mogłam określić moją orientację, bo płci męskiej nawet w myślach nie dopuszczałam do siebie, przez swoje powody – wyznaje. Dzisiaj wiem, że życie potrafi zaskoczyć bardziej, niż nam się wydaje, a miłość nie zależy od płci. Tutaj się nie wybiera.” – zaczęła Zawada.

TikTokerka wyznała, jak wyglądała jej relacja z byłą partnerką i zdradziła, że miała ogromne wsparcie rodziny:

Przeżyłyśmy ze sobą kilka dobrych lat, trochę walcząc o swoje miejsce na ten ziemi. No bo jak to? Kobieta z kobietą? Nie było łatwoJa dostałam wsparcie od mojej rodziny. Jestem ogromnie wdzięczna. Wszyscy wiedzieli, akceptowali i wspierali, jednak nie zawsze tak jest i jest to cholernie trudne. Zawsze będę całym sercem za społecznością LGBT.

Wyznała również, ze jej obecny narzeczony o wszystkim od początku wiedział. Co więcej, długo czas walczył o jej względy i był na tyle wytrwały, że udało mu się zdobyć serce Ewy:

„On wiedział o wszystkim. Wiedział, że nie ma szans, a jednak nie poddał się. Dla mnie to był ogromny szok emocjonalny, że tak zbliżyłam się do mężczyzny, a raczej zbliżałam, bo trochę to trwało” 

Zobacz także: Coming out polskich gwiazd!

Wiedzieliście o przeszłości Ewy Zawady, czy jesteście zaskoczeni jej wyznaniem?

Źródło: Instagram Ewy Zawady

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry