Coming out polskiej Tik Tokerki! Co na to jej narzeczony?

11 października 2021
Przez: : M.S.

Polska TikTokerka przyznała się do związku z kobietą. Nie da się ukryć, ze coming out Ewy Zawady zaskoczył jej obserwatorów, szczególnie, że ich ulubienica niedawno zaręczyła się z … mężczyzną.

Kim jest Ewa Zawada?

Ewa Zawada to jedna z najpopularniejszych TikTokerek w Polsce. Jej profil pod nazwą @dobrafaza obserwuje ponad 4,5 miliona użytkowników tej platformy i jest jednym z najczęściej oglądanych w Polsce. Oprócz wrzucanych tam filmików, Ewa udostępnia również odpłatnie poradniki, co robić, by osiągnąć sukces na TikToku. W zeszłym roku widzowie mogli poznać Zawadę w nowej roli, gdyż TikTokerka prowadziła  w programie ,,The Voice of Poland’’ tzw. ,,strefę TikToka’’.

Ewa prowadzi również swój profil na Instagramie pod nazwą @ewazawadza, który śledzi 385 tysięcy obserwujących.

Jakiś czas temu Zawada zwierzyła się swoim fanom, że boryka się z nerwicą lękową. Teraz po raz kolejny otworzyła się przed swoimi obserwatorami i zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem.

Ewa Zawada na Tik Toku
Co wiemy o Ewie Zawadzie z TikToka?

Coming out Ewy Zawady

TikTokerka zrobiła coming out i wyjawiła, że lata temu była w związku z kobietą! Jej wyznanie zaskoczyło wielu jej fanów tym bardziej, że całkiem niedawno Zawada wyznała, że zaręczyła się ze swoim chłopakiem Robertem.

“Zanim poznałam Roberta, byłam wręcz przekonana, że całe życie spędzę z kobietą. Nie wiem, czy kiedykolwiek mogłam określić moją orientację, bo płci męskiej nawet w myślach nie dopuszczałam do siebie, przez swoje powody – wyznaje. Dzisiaj wiem, że życie potrafi zaskoczyć bardziej, niż nam się wydaje, a miłość nie zależy od płci. Tutaj się nie wybiera.” – zaczęła Zawada.

TikTokerka wyznała, jak wyglądała jej relacja z byłą partnerką i zdradziła, że miała ogromne wsparcie rodziny:

Przeżyłyśmy ze sobą kilka dobrych lat, trochę walcząc o swoje miejsce na ten ziemi. No bo jak to? Kobieta z kobietą? Nie było łatwoJa dostałam wsparcie od mojej rodziny. Jestem ogromnie wdzięczna. Wszyscy wiedzieli, akceptowali i wspierali, jednak nie zawsze tak jest i jest to cholernie trudne. Zawsze będę całym sercem za społecznością LGBT.

Wyznała również, ze jej obecny narzeczony o wszystkim od początku wiedział. Co więcej, długo czas walczył o jej względy i był na tyle wytrwały, że udało mu się zdobyć serce Ewy:

“On wiedział o wszystkim. Wiedział, że nie ma szans, a jednak nie poddał się. Dla mnie to był ogromny szok emocjonalny, że tak zbliżyłam się do mężczyzny, a raczej zbliżałam, bo trochę to trwało” 

Zobacz także: Coming out polskich gwiazd!

Wiedzieliście o przeszłości Ewy Zawady, czy jesteście zaskoczeni jej wyznaniem?

Źródło: Instagram Ewy Zawady

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej