COMING OUT wśród polskich gwiazd! Po niektórych się tego nie spodziewaliście!

5 sierpnia 2019
Przez: : M.J

Odmienna orientacja seksualna była tematem tabu od dawna. W Polsce homoseksualizm wciąż nie należy do łatwych tematów, pomimo tego, że żyjemy w XXI wieku i na całym świecie gwiazdy dokonują coming outów. Jednak można zauważyć, że w ciągu ostatnich lat zwiększyło się grono gwiazd, które nie zamierzają się z tym ukrywać! Coming out wśród polskich gwiazd! Spodziewaliście się?

Muzycy, aktorzy, sportowcy czy dziennikarze w Polsce coraz częściej przyznają się do swojej orientacji seksualnej. W każdej stacji telewizyjnej codziennie oglądamy na naszych ekranach osoby, które mają inne preferencje i nie kryją się z tym, że pałają miłością do tej samej płci!

Na pewno nie łatwo w naszym kraju ogłosić publicznie, że jest się osoba homoseksualną i potrzeba nie lada odwagi. Jednak z biegiem czasu coraz więcej osób tak właśnie robi!

Zobaczcie, kto w polskim show-biznesie dokonał coming outu! Co po niektórych możecie być zaskoczeni!

Jedną z pierwszych znanych osób, które otwarcie wyznały prawdę o swojej orientacji seksualnej, jest Marek Barbasiewicz.

View this post on Instagram

A post shared by STUDIO TORT (@studiotort)

Kolejną z gwiazd polskiego show- biznesu, która nie ukrywa się ze swoimi uczuciami, jest Jacek Poniedziałek. Pomimo tego, że otwarcie wyznał, iż jest homoseksualistą, nadal zostaje obsadzany w rolach heteroseksualnych i nie narzeka na brak propozycji zawodowych.

View this post on Instagram

A post shared by Magazyn PANI (@pani_magazyn)

Michał Piróg tancerz i choreograf, również nie miał nigdy problemów z przyznaniem się do homoseksualizmu. Na jego profilu w mediach społecznościowych ostatnio pojawiło się zdjęcie z tajemniczym mężczyzną! Może za niedługo w końcu poznamy jego partnera!

https://www.instagram.com/p/B0FbR3HIX1N/

Aktor znany z serialu “Hotel 52” i z tego, że prężnie działa w swoich social mediach dopiero teraz w mocnym wpisie, który zamieścił na swoim profilu, wyznał, że jest gejem.

Chociaż wcześniej niechętnie wypowiadał się na ten temat, wszystko wskazuje na to, że postanowił już dłużej nie milczeć. W jego wpisie czytamy, że nie jest on pierwszą osobą homoseksualną w swojej rodzinie, ale jako pierwszy dokonał tak publicznego coming outu!

Córka Agnieszki Holland, Katarzyna Adamik również otwarcie przyznaje, że jest lesbijką.

Maciej Zień polski projektant, którego kreacje noszą niemal wszystkie polskie gwiazdy! O swojej orientacji opowiedział w 2015 roku, kiedy na jaw wyszedł jego ślub w Brazylii z ówczesnym partnerem.

https://www.instagram.com/p/B0X0lQCoTwC/

Maciej Nowak krytyk kulinarny, publicysta, juror programu “Top Chef”. Jak sam o sobie mówi, że jest “grubym pe**łem od kuchni”. Od 2001 roku nie kryje się ze swoją orientacją i chętnie o niej opowiada!

Jak widzimy, w polskim show-biznesie to panowie przeważają, jeżeli chodzi o środowisko LGBT. Panie, które szczerze opowiadają o swojej orientacji seksualnej, nie są tak wylewne, jednakże coraz więcej osób nie ukrywa już swoich preferencji.

Jesteście zaskoczeni?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej