Conan Kaźmierski: [wiek, mama, Królowe życia, Instagram]

14 maja 2020
Przez: : KS

Conan Kaźmierski stał się drugoplanową gwiazdą bijącego rekordy oglądalności programu Królowe życia. Telewidzowie śledzą jego losy już od dobrych kilku lat i mają okazję przyglądać się jego dorastaniu. Kim jest i co wiadomo o synu Dagmary Kaźmierskiej?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Conan Kaźmierski (@conanbestia)

Conan Kaźmierski: wiek

Syn Dagmary Kaźmierskiej przyszedł na świat w 2001 roku, a więc ma 21 lat. Jakiś czas temu, jego matka zdradziła, że Conan planuje studia medyczne. Wszyscy fani programu, w którym występują, nie mogą wyjść z podziwu na jakiego przystojniaka wyrósł młody Kaźmierski. Wysportowanej sylwetki niewątpliwie może zazdrościć mu niejeden chłopak.

Conan Kaźmierski: mama

Jego mama bez dwóch zdań jest najbardziej lubianą i popularną bohaterką programu Królowe życia, który możemy oglądać na antenie TTV. Syn jest dla niej oczkiem w głowie i osobą, w której pokłada całą swoją miłość. Bardzo często podkreśla, jak bardzo go kocha i stara się zapewnić mu najlepsze z możliwych wkroczenie do świata dorosłych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez C (@conanbestia)

Conan Kaźmierski: Królowe życia

Na oczach telewidzów Dagmara pokazuje, jak wygląda jej codzienność, w której oczywiście nie mogłoby zabraknąć ukochanego potomka. Najwięksi fani na pewno pamiętają, jak nastolatek zmagał się z problemami podczas dorastania. Conan dużo trenuje, dba o formę, a także ma ambitne plany na przyszłość. O tym, jak dalej potoczą się jego losy, niewątpliwie przekonamy się w kolejnych odcinkach programu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@conanbestia)

Conan Kaźmierski: dziewczyna

Od pewnego czasu serce Conana jest już zajęte. Mężczyzna spotyka się aktualnie z Ewą, która także pojawi się w programie Królowe życia.

Zobacz także: Jak wygląda dziewczyna Conana?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@conanbestia)

Conan Kaźmierski: Instagram

Conan prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @conanbestia, gdzie aktualnie jego aktywność śledzi już ponad 213 tysięcy użytkowników.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@conanbestia)

źródło: Instagram Conana Kaźmierskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej